Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
23°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
HAYDİ AQUAPARKA
31.08.2018, 08:00
Dr. Nevzat DOĞAN
İzmit Belediye Başkanı

Başkanın Yazıları

Emniyet Teşkilatımızla Her Zaman Gurur Duyuyoruz

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 550
Emniyet Teşkilatımızla Her Zaman Gurur Duyuyoruz

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Doğan mesajında, “insanoğlunun birinci derecedeki hayati ihtiyaçlarından sonra gelen en önemli ihtiyacı güvenliktir. İnsanın kalbi atıyorsa, nefes alabiliyorsa karnı da doyduysa sonrasında onun için en önemli şey güvenli bir ortamda yaşamasıdır.

Herşeyin Başı Huzur Ve Güvenliktir

Bu sebeple emniyetimiz ülkemiz için hayati bir önem taşıyor. Huzurun, istikrarın, güvenliğin olmadığı bir ülkede ne yaparsanız yapın mutlu olamazsınız. Ne yaparsanız yapın o ülkede güzel şeyler gelişemez, ekonomik kalkınma olamaz, ilerleme olamaz. O bakımdan her şeyin başı huzurdur, güvenliktir ve istikrardır. Emniyet teşkilatımız herkesin güvenini kazanmış,  mutlu yarınlar, huzurlu geceler, güvenli sokaklar, güvenli gelecek, emniyetli yollar için her zaman fedakarca var olmuş, trafikten özel harekâta kadar birçok birimlerde ihtisaslaşmış ve haklı bir üne sahip olmuştur.

15 Temmuz Gecesi Verdikleri Mücadeleyi Gördük

Özellikle 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında ve sonraki süreçte emniyetimizin kahraman, vatansever, milliyetçi, demokrasisine sahip mensuplarının nasıl bir mücadele verdiğini hepimiz gördük. Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve sınır bölgelerimiz başta olmak üzere ülkemizin tüm noktalarında hala bu mücadele verilmeye devam ediyor. Hem gece gündüz bizim rahat uyumamız için, hem de ülkemizin içerisindeki her türlü tehdite ve hainlere karşı verdikleri mücadeleden dolayı tüm emniyet mensuplarımıza minnettarız. Allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun. Bu görev aşkı ve büyük bir sorumluluk duygusu içerisinde şehit olan kahraman polislerimize de Allahtan rahme diliyorum.

Her Zaman Emniyetimizin Yanındayız

Bizler İzmit Belediyesi olarak, her zaman emniyetimizin yanında olduk. Emniyetimizle her zaman iletişim ve dayanışma içerisinde bulunduk.  Özellikle şehrimizin daha huzurlu, daha güvenli olması, parklarımızın, yollarımızın halkımızın rahat faydalanabileceği yerler olması amacıyla birbirimize destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu duygularla Polis Teşkilatımızla daima gurur duyacağımızı ifade ederken, yüzyılı aşkın köklü bir kuruluş olan Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıldönümünü kutlarım” dedi.

TWITTER
FACEBOOK
INSTAGRAM
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram