Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

BAŞKAN DOĞAN'DAN MARDİNLİ ÇOCUKLARA MÜJDE

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 389
BAŞKAN DOĞAN'DAN MARDİNLİ ÇOCUKLARA MÜJDE

10. Uluslararası Pişmaniye Festivali için Mardin Kızıltepe’ye giden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Mardin’deki çocukları İzmit Belediyesi’ne ait Kandıra Sarısu Gençlik Kampına götürme sözü verdi.

Şehirde büyük coşku yaratan festival için Kızıltepe’ye giden Başkan Doğan, festival öncesi ve sonrası şehirde çeşitli ziyaretlerde de bulundu. Kızıltepe sokaklarında herkesle kucaklaşan Doğan’a en yoğun ilgi gençlerden ve çocuklardan geldi.

Çocuklardan Doğan’a Yoğun İlgi

Şehirde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi’ni ziyareti sırasında çocukların tezahüratlarıyla karşılaşan Başkan Doğan, onların yanına giderek bir süre sohbet etti. Onların sevgilerinin dünyanın en büyük zenginliği olduğunu belirten Doğan, Mardin Valiliği tarafından belirlenecek Kızıltepe’de yaşayan çocukları İzmit’e getirme ve Belediyenin Sarısu Kampında ağırlama sözü verdi.

Eylül Ayında Geliyorlar

Başkan Doğan yaptığı açıklamada “Dünyanın, ülkemizin neresinde olursa olsun çocuk her zaman çocuktur. Onların mutlu olmaları bizim en büyük isteğimizdir. Kızıltepe’deki çocuklarımızı da şehrimizde ağırlamak, onları denizle buluşturmak ve keyifli birkaç gün geçirmelerini istedik. Eylül ayının ilk haftası onları şehrimizde misafir edeceğiz” dedi.

 -