Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
5°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

DOĞAN, ZEYBEK’E BAŞARI DİLEDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 642
DOĞAN, ZEYBEK’E BAŞARI DİLEDİ

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti Kocaeli Milletvekili aday adaylığı sebebiyle İzmit Belediyesi Meclis Üyeliğinden istifa eden Emine Zeybek’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederek adaylık sürecinde başarılar diledi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili aday adayı Emine Zeybek, Başkan Doğan’ı makamında ziyaret etti. Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Doğan “Emine hanım, belediyemizde 9 yıldır meclis üyeliği ve encümen başkanlığını başarıyla yürüten bir çalışma arkadaşımızdı. Şimdi ise yeni bir görevi yürütmek amacıyla milletvekilliği adaylığını açıkladı. Kendisine bu yolda başarılar diliyoruz ve her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz. Daha önce de belediyemizden milletvekili çıkardık. Umuyoruz Emine hanımla bu gelenek devam edecek. Kendisini milletvekili olarak görmek istiyoruz. İzmit’e ve belediyemize yapmış tüm hizmetleri için teşekkür diyoruz” dedi.

Emine Zeybek’te Başkan Doğan’a teşekkür ederek “İzmit için hizmet etmek benim için bir onur. Başkanımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.