Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Yaz Kursları Kayıtları Başladı
28.06.2019, 17:00

Haberler

DOĞAN’DAN CEMEVİ İNŞAATINDA İNCELEME

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 448
DOĞAN’DAN CEMEVİ İNŞAATINDA İNCELEME

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Tavşantepe’deki cemevi inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Doğan’a cemevi inşaatındaki incelemelerine Tavşantepe Cemevi Başkanı Ali Ekber İncesu, Belediye Meclis Üyeleri Veli Beyaztaş ve Birol Sağlam ile mahalle muhtarı İbrahim Efe eşlik etti.

Cemevlerini Her Zaman Destekliyoruz

İlgililerden inşaatın durumu hakkında bilgi alan Başkan Doğan “camilere, cemevlerine her zaman destek veriyoruz. Burada çok güzel bir cemevi yapılıyor. İnşaatı ilk günden beri yakından takip ediyoruz. Proje büyük olunca biraz yavaş gitmiş, bunu nasıl hızlandırırız konusunda bilgi alış verişinde bulunduk” dedi.

Makûs Talihi Değişecek

Tavşantepe Mahallesi’nin yapılan hizmetlerle her geçen gün geliştiğini de söyleyen Doğan “bu bölgemiz göreve geldiğimizde hizmet açısından oldukça geriydi. Özellikle Cephanelik’teki projelerimizle büyük bir hamle başlattık. Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş deprem müzelerinden biri, Türkiye’ye model olabilecek Sanal Gerçeklik Küresi, Kadın Sosyal Yaşam Merkezi, mesire alanı bu bölgemizde. Böylelikle mahallemizin de değeri arttı. Tavşantepe’de alt ve üst yapıda önemli yatırımlar yapıldı” şeklinde konuştu.

 -
 -