Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Yaz Kursları Kayıtları Başladı
28.06.2019, 17:00

Haberler

DOĞAN’DAN MÜSİAD’A ZİYARET

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 499
DOĞAN’DAN MÜSİAD’A ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Celal Ayvaz’ın başkanlığını yaptığı kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti. MÜSİAD yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette özellikle ekonomik konularda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Ekonomik Savaş Var

Ziyarette konuşan Başkan Doğan “sık sık STK’ları ziyaret ederek ortak neler yapabiliriz diye fikir alış verişlerinde bulunuyoruz. MÜSİAD ziyaretinde de şehrimizdeki yatırımları değerlendirdik, belediyemizle ilgili istek, arzı ve önerilerini aldık. Özellikle son zamanlarda emperyalist güçler ülkemiz üzerinde büyük bir saldırı içindeler. Döviz üzerinden gerçekleştirilen ekonomik savaş ile ülkemize diz çöktürmek istiyorlar. Ama ne yapsalar, nasıl bir oyun içinde olsalar da, her zaman olduğu gibi liderimiz, Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu saldırıları bertaraf edeceğiz. Bunun için millet olarak daha çok kenetlenmeli, daha çok yerli üretim ve tüketimde bulunmalıyız.

İş Adamlarının Morali Önemli

Bu dönemde MÜSİAD gibi kuruluşlarımız ve onlara bağlı iş adamlarımız ekonomik savaşın en önemli neferleridir. Onların desteklenmeleri, moral ve motivasyonları, duygu ve düşüncelerinin alınması çok önemli. Bu kritik süreçte biliyoruz ki, diğer ticari meslek kuruluşlarımızın üyeleri de hep birlikte hareket edip ülke olarak yine alnımızın akıyla zorlukları aşacağız. Belki de bu yaşadığımız durum, ülkemizin daha aydınlık günlere geçişinin sancılı günleri olarak hatırlarımızda kalacaktır” dedi.

Ülkemiz İçin

MÜSİAD Başkanı Celal Ayvaz’da “Belediye Başkanımıza nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz. Başkanımız vatanına, milletine bir şeyler katma mücadelesi içerisinde olan nadir başkanlarımızdan biri. MÜSİAD Kocaeli Şubesi olarak ülkemiz için aynı aşk ve şevk ile mücadele etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 -