Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
30°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ DERNEKLERİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 272
İZMİT BELEDİYESİ DERNEKLERİ BİR ARAYA GETİRİYOR

İzmit Belediyesi Kocaeli’nde faaliyet gösteren dernekleri bir araya getirmeye devam ediyor.

 

İzmit Belediyesi ev sahipliğinde Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Kocaeli’ndeki sivil toplum kuruluşları arasındaki diyaloğu güçlendirmek amacıyla düzenli olarak gerçekleştirilen “Dernekler Buluşuyor” toplantısı belediye toplantı salonunda gerçekleştirildi. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren derneklerden oluşan toplantıya 34 kişi katılım sağladı.

 

Projelerle ilgili fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantıya KOÇ-DER, YAS-DER, Düşkün ve Yaşlıları Koruma Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Kadem, Kocaeli Çölyak ve PKU Yaşam Derneği, Kocaeli Kanserle Mücadele Derneği, Kocaeli Engelli Derneği, KEREM Derneği, Rumeli Kadınlar Derneği, Türk Kadınlar Birliği, Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Derneği, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği, Kocaeli Yerel Kültür Platformu ve Bir Umut Engelliler Derneği katıldı.

Belirli aralıklarla tekrar gerçekleştirilecek toplantıda katılımcı dernekler yürüttükleri projelerden bahsederek planlanmış organizasyonlarına davette bulundular.

 

 -