Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
12°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ ENCÜMEN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 315
İZMİT BELEDİYESİ ENCÜMEN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında gerçekleştirildi.

 

İzmit Belediyesi haftalık encümen toplantısı İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Cem Güler başkanlığında makam toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü’ne ait 5 madde görüşülerek karara bağlandı.

 

PROJYE UYGUN HALE GETİRİLMESİ KARARI VERİLDİ

 

Emlak İstimlak Müdürlüğü’nün dosyasında yer alan Yassıbağ Mahallesi 154 adat 61 parselin yola ve terk ve ifrazı hakkında karar verildi. Yapı Kontrol Müdürlüğü dosyasında yer alan Fatih Mahallesi 27 adat 39 nolu parselde proje ve eklerine aykırı imalat için projeye uygun hale getirilmesi kararı verildi.

 

KAÇAK İNŞAATLARA GEÇİT YOK

 

Yapı Kontrol Müdürlüğü dosyasında yer alan Erenler Mahallesi 3636 ada, 1 nolu parseldeki ve Yenişehir Mahallesi 2522 adat 3 nolu parseldeki kaçak inşaatlar hakkında yıkım kararı verildi. Zabıta Müdürlüğü dosyasında yer alan maddede ise İzmit şehir merkezinde vatandaşları rahatsız edecek şekilde simit satışı gerçekleştiren bir vatandaşa 320 TL cezai işlem uygulandı.

 

 -