Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
20°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ’NE BAYRAM ERKEN GELDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 512
İZMİT BELEDİYESİ’NE BAYRAM ERKEN GELDİ

İzmit Belediyesi, işçi ve memurlarına Kurban Bayramı öncesi maaşlarını erken ödedi. Normalde ayın 15’inde ödenmesi gereken maaşlar, devlet ikramiyesi ve Kurban Bayramı harçlığı çalışanların banka hesaplarına yatırıldı.  Personeline toplamda 6 milyon 250 bin TL’lik ödeme yapan İzmit Belediyesi,   herkese bayram sevincini erken yaşattı.

 

ZAMLI MAAŞ

 

Belediyenin Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre; belediyenin BEKAŞ şirketi çalışanı olan 1013 personelinin toplamda 2 milyon 800.bin TL olan temmuz ayı zamlı yeni maaşları ve bayram harçlıklarının hesaplarına yatırıldığı belirtildi.
Yine 414 çalışan personelin 13 günlük devlet ikramiyesi, sözleşmeden doğan bayram ikramiyeleri, Ağustos ayı maaşları, ayrıca kendi isteği ile emekliye ayrılan personelin kıdem tazminatları olmak üzere toplam 3 milyon.450 bin TL de kişilerin banka hesaplarına yatırıldı. 

 

HÜRRİYETE TEŞEKKÜR

 

İzmit Belediyesine uzun yıllar hizmet verip emekliliğe ayrılan personeller ve mevcut belediye çalışanları bayram öncesi yapılan bu ödemelerle kendilerine erken bayram yaşattığı için Belediye Başkanı Hürriyet’e teşekkür etti. Belediye personellerinin 09.08.2019 Cuma günü paralarını çekebilecekleri duyuruldu.