Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESPOR MERT KÖPRÜCÜ İLE YOLA DEVAM EDİYOR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 262
İZMİT BELEDİYESPOR MERT KÖPRÜCÜ İLE YOLA DEVAM EDİYOR

İzmit Belediyespor Bayan Basketbol Takımı, Süper Lig’de verecekleri mücadelede başantrenör Mert Köprücü ile devam etme kararı aldı.

2017 – 2018 sezonunun ortasında İzmit Belediyespor da baş antrenör olarak göreve başlayan ve takımı üst sıralara taşıyan Mert Köprücü ile Süper Lig için de imzalar atıldı.

Köprücü, atılan imzayla 2018 – 2019 sezonunda Kadınlar Basketbol Süper Liginde İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Antrenörü olarak mücadele verecek.

İzmit’in Evladı

Mert Köprücü ile Süper Lig’de de başarılı bir sezon geçireceklerine inandıklarını belirten İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammet Öztürk “geçtiğimiz sezon hocamızla çok başarılı bir lig geçirdik. Yıllar sonra süper ligde bir takımımızın olması bizim için de şehrimiz için de büyük mutluluk. Mert Beyden yeni sezonda da beklentimiz çok yüksek. Hocamız aynı zamanda İzmit’imizin evladı.

Takım İçin Liste Bekliyoruz

Süper Lig için çok iddialı bir takım kuracağına inancımız sonsuz, kendisinden bu konuyla ilgili en kısa sürede bir liste bekliyoruz” şeklinde konuştu. Yeni sezonun da geçtiğimiz sezon gibi başarılı geçmesi dileğini ileten Öztürk, bu imzanın hem kulüp hem de taraftarlar için hayırlı olmasını diledi.

 -