Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Yaz Kursları Kayıtları Başladı
28.06.2019, 17:00

Haberler

İZMİT’DEN GEREDE’YE ÇIKARMA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 721
İZMİT’DEN GEREDE’YE ÇIKARMA

İzmit Belediyesi’nden kardeş belediye Bolu Gerede’ye çıkarma yapıldı.

Bir süre önce İzmit Belediye meclisince kardeş belediye ilan edilen Gerede Belediyesi’ne yapılan ziyarete İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yanı sıra AK Partili ve CHP’li meclis üyeleri de katıldı.

Davet Edildiler

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Alkar’ın davetlisi olarak bu ilçeye giden Doğan ve beraberindekiler geleneksel panayır etkinliklerinin açılışına da katıldı. Gerede Belediye Başkanı Alkar tarafından ilçede yürütülen çalışmalar hakkında da bilgilendirilen Başkan Doğan, projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu. Ziyaretler sırasında Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’da yer aldı.

Doğan 4 Yıl Görev Yapmıştı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Gerede’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek “Gerede benim için ayrı bir anlamı olan ilçe. İzmit’ten Gerede’ye selam ve sevgiler getirdik. 1991-1995 yılları arasında çocuk doktoru olarak burada görev yaptım. İlk çocuğum burada doğdu. 4 yıl boyunca Gerede’de çok güzel günlerimiz ve dostluklarımız oldu. İnsanı, havası, suyu, toprağı her şeyi başka olan güzel bir yer. Buraya her gelişimde geçmişi yâd edip ayrı bir heyecan duyuyorum. Panayır geçmişte olduğu gibi yine çok güzel. Gerede geçmişe göre çok gelişip güzelleşmiş. Bu değişimde emeği olan herkese teşekkür ederim. Gerede ile kardeş belediyeyiz. Belediye Başkanımız çok heyecanlı bir arkadaşımız. Kardeş belediye olarak buraya ayrı bir gözle bakıyoruz. Ortak projeler yapacağız. Ziyaretimizde hem AK Parti’li hem de CHP’li meclis üyesi arkadaşlarımız var.

 -
 -
 -
 -
 -
 -