Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
22°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT’TE KONTEYNERLER 7/24 BAKIMDA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 345
İZMİT’TE KONTEYNERLER 7/24 BAKIMDA

İzmit Belediyesi şehir genelinde temizlik çalışmalarını büyük titizlikle yürütüyor. Bir yandan İzmit’teki cadde ve sokaklarda çöp toplama, yıkama ve temizlik çalışmalarını yürütürken diğer yandan temizlik ekipmanlarının bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. 

Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan mobil tamir ekibiyle bulundukları alanda tamir ve akımı yapılan konteynerler kullanıma hazır hale getiriliyor. Kapsamlı tamir gerektiren konteynerler ise belediye atölyesine getirilip, tamiratı yapılıyor.  Boyama işlemlerinin de yapıldığı çalışmalar kapsamında konteynerler şehre yakışır hale getiriliyor.

 

DAHA TEMİZ VE DAHA YAŞANABİLİR İZMİT İÇİN

 

Günlük ortalama 10 metal,  5 plastik konteynerin tamirinin yapıldığını belirten belediye yetkilileri “Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet sık sık bizleri ziyaret edip, şehir temizliğinin kendisi için önemini bize belirtiyor. Bizler de bu hassasiyetle daha temiz ve daha yaşanabilir bir İzmit için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ekiplerimiz tarafından şehir genelindeki konteynerleri temizleyip, bu hasarlardan oluşabilecek olumsuzlukları gideriyoruz” dedi.

 

 

 -
 -
 -