Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

ODA BAŞKANLARINA İMAR BARIŞI ANLATILDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 440
ODA BAŞKANLARINA İMAR BARIŞI ANLATILDI

İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen Esnaf Komisyon toplantısı İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Kültür Tepesi 2. Etapta hizmet veren Kahve Aşkına Kafe’de yapılan toplantıda Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya’da hazır bulundu.

Esnaf oda başkanlarının yoğun katılım gösterdiği toplantı öncesi Belediye’nin Yapı Kontrol Müdürü Mehmet Öğretmen tarafından imar barışı ile ilgili katılımcılara bilgi verildi.

Kurallarımızda Netiz

Toplantıda konuşan Başkan Doğan “eğer biz doğru, dürüst şekilde çalışır, olması gerektiği gibi kendimize yakışır şekilde yolumuza devam edersek muhakkak mükâfatını alırız. Biz İzmit Belediyesi olarak her zaman bunun bilincinde olan ve hassasiyetle çalışan bir belediyeyiz. Hizmet ve yönetim anlayışımızdaki kurallarımızda netiz. Biz vatandaşımızın parasını yine onlar için en doğru şekilde kullanmaya ve hizmetler üretmeye çalışıyoruz. Allah işlerimizde bereket versin.

Düzenli Olarak Bir Araya Geliyoruz

Esnaf odalarımızın şehrimiz için önemini biliyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Oda başkanlarımızla düzenli olarak bir araya geliyor ve onlarla neler yapabiliriz diyerek kafa yoruyor, istek ve şikâyetlerini de dinliyoruz. Her zaman esnafımızın yanındayız” dedi.

Ülkemizi Çok Güzel Günler Bekliyor

İmar barışı konusunda da açıklamalarda bulunan Doğan “Bu konuda vatandaşlarımızı en doğru şekilde bilgilendirmek ve onları yönlendirmek için bir görev üstlendik. Belediye hizmet binamızda bu konuyla ilgili bir birim açtık, mahallerde vatandaşlarımız için bilgilendirme programları başlattık. Hepimiz bir gemideyiz ve kaptanımız bizler için çalışıyor ve dünyayla mücadele ediyor, ona güveneceğiz. Yeni sistemimizle kaptanımız ülkemiz için birçok engeli daha kolay ve daha hızlı aşacak. Ülkemizi ve bizleri çok güzel günler bekliyor” dedi.

İzmit Belediyesi Her Zaman Esnafın Yanında Oldu

Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya’da toplantıda yapmış olduğu konuşmasında “bizleri bu güzel günde Tarih Koridoru’nda bir araya getiren, kıymetli dostum, çocuklarımızın doktoru Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ediyorum. Onu her zaman esnafımızın yanında olduğunu, en zor günlerinde destekçisi olduğunu biliyoruz” diyerek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 -
 -
 -