Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
9°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

Şehit Selçuk Gökdağ Okulu’nun Spor Salonu Var

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 798
Şehit Selçuk Gökdağ Okulu’nun Spor Salonu Var

İzmit Belediyesi tarafından Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu’na yapılan spor salonu törenle açıldı.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen açılışta Belediye Meclis Üyesi Yaşar Keskin, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Taştekin Yazıcı ve yönetimi, AK Parti İzmit İlçe Yöneticileri Cemil Karaca ve Sami Ataman, Okul Müdürü Ahmet Gürkaş, Mahalle Muhtarı Mesut Belhan, öğretmen, öğrenci ve veliler de yer aldı.

Çocukların sevinç çığlıkları arasında salona giren ve açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “İzmit Belediyesi hizmet anlayışıyla Türkiye’de örnek bir belediyedir. Biz vatandaşlarımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bizim bu işte ki tek muradımız, hizmet etme onudur. Kuruşunuzu ziyan etmiyoruz. Okullara bu parayı nerden buluyorsunuz diyorlar. Buluyoruz, buluşturuyoruz, kaptırmıyoruz. Sizin paranızı kendi paramızdan daha önemli görüyoruz. Bu para vatandaşımızın bize emanetidir diyoruz. Okullara hizmet asli görevimiz değil ve bu okullara hizmet için bir bütçemizde yok. Ama biz sizlere hizmeti görev kabul ediyor ve bütçe oluşturup destek olmaya devam ediyoruz. Sizlere yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunun bilinciyle bu çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizin ve milletimizin çok daha iyi noktalara gelmesi için mücadele eden başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da teşekkürü borç biliyoruz. Onun hizmet anlayışı sayesinde bu hizmetleri yapıyoruz” dedi.

Başkanımız Bereketiyle Geliyor

Okul Müdürü Ahmet Gürkaş’ta “bugün bizim için çok mutlu bir gün. Başkanımız bereketiyle geliyor. Okullarımıza desteklerinden ve çocuklarımızın eğitimlerine ve sosyal gelişimlerine yapmış olduğu önemli katkılardan dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 -
 -