Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
12°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Meclis Komisyonları

05.04.2016 TARİHLİ İHTİSAS KOMİSYONLARI

KATİPLER                                                      MECLİS I.VE II.BAŞKAN VEKİLLERİ

--------------------------                                       --------------------------------------------------

   1-      Aysel DEMİRTAŞ                                 1- Hayrettin ÜNLÜ

   2-     Ersin ALPASLAN                                  2- Engin DUYMAZ

 

YEDEK KATİPLER

--------------------------

1- Çağlayan DUMAN

2- Mehmet İlker KAZAN

 

 ENCÜMEN                                                     PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

 ------------------------                                        ---------------------------------------------

   1- Muharrem TUTUŞ                                    1- Hayrettin ÜNLÜ                            

   2- Fikret HOCAOĞLU                                   2-Serra YENİCE DEMİRKOL

   3- Mehmet ÇETİN                                         3- Mehmet İlker KAZAN                                                                      

                                                                          4-Necat ÇAKIR                                                                       

                                                                          5- Dilek YALÇIN

 

KIRSAL HİZ. VE İSİMLENDİRME  KOM.             EĞİTİM  GENÇLİK VE SPOR  KOM.

--------------------------------------                         --------------------------------------------------------

   1- Çağlayan DUMAN                                        1-Aykut ÇAĞLAYAN

   2-Mehmet ÇETİN                                              2- Şener İNCE

   3-  Engin DUYMAZ                                           3- Vedat YOLDAŞ

4- Süleyman ŞEN                                             4- Devrim BAL

   5-   Halil İNCİEL                                                5-  Mehmet BAŞTÜRK     

 

İMAR KOMİSYONU                                            ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

 ------------------------------------------------               ---------------------------------------------

1-Mustafa SOYDABAŞ                                        1- E. Ayhan ARPACI

2- Güzin TAŞTEKİN                                             2- Aysel DEMİRTAŞ

3-  Fatih ÖZCAN                                                   3- Engin UÇAR                                                                                                

4-  Arsal ARISAL                                                  4- Çetin SARICA

5-  Ünal ÖZMURAL                                               5- Mustafa ZENGİN

 

KÜLTÜR TURİZM VE SANAT KOMİSYONU       SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

----------------------------------------------------------   ----------------------------------------------

1- Şener İNCE                                                     1- İbrahim KILIÇ

2-  Ersin ALPASLAN                                           2- Erhan AKSOY

3-  Vedat YOLDAŞ                                               3- Erol ÇALIŞKAN

4-  Ertuğrul MALÇOK                                          4-  Tuncay AŞKIN

5-  Yaşar KARDAŞ                                               5-  Mehmet BAŞTAN