Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
2°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Meclis Komisyonları

07.07.2020 SEÇİMLERİNDE OLUŞAN LİSTE

 

KATİPLER                                                

1 - Aysel DEMİRTAŞ ( AKP )

2 - Ersin ALPASLAN ( AKP )

3 - Çağlayan DUMAN ( AKP - yedek üye )

4 - Mehmet İlker KAZAN ( MHP - yedek üye )

 

MECLİS I. VE II. BAŞKAN VEKİLLERİ

1 - Hayrettin ÜNLÜ ( AKP )

2 - Engin DUYMAZ ( MHP )

 

ENCÜMEN

1 - Muharrem TUTUŞ ( AKP – Üye )

2 - Fikret HOCAOĞLU ( AKP – Üye )

3 - Mehmet ÇETİN ( AKP – Üye )

 

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU

1 - Hayrettin ÜNLÜ ( AKP - Kom. Bşk. )

2 - Çağlayan DUMAN ( AKP - Kom. Bşk. V. )

3 - Vedat YOLDAŞ ( AKP – Üye )

4 - Necat ÇAKIR ( CHP – Üye )

5 - Dilek YALÇIN ( CHP – Üye )

 

KIRSAL HİZMETLER ve İSİMLENDİRME KOMİSYONU

1 - Şener İNCE (AKP- Kom. Bşk.)

2 - Halil İNCİEL (CHP- Kom. Bşk. V.)

3 - Çağlayan DUMAN (AKP- Üye)

4 - Süleyman ŞEN (CHP- Üye)

5 - Mehmet ÇETİN (AKP- Üye)

 

EĞİTİM, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

1 - M. İlker KAZAN ( MHP - Kom. Bşk. )

2 - Tuncay AŞKIN ( CHP - Kom. Bşk. V. )

3 - Nazmi AÇIKGÖZ ( AKP – Üye )

4 - Mehmet BAŞTÜRK ( CHP - Üye)

5 - Erkan AKSOY ( AKP - Üye)

 

ÇEVRE SAĞLIK KOMİSYONU

1 - Mustafa ZENGİN ( CHP - Kom. Bşk. )

2 - N. Serra DEMİRKOL ( AKP )

3 - Ersin ALPASLAN ( AKP )

4 - Çetin SARICA  ( CHP )

5 - E. Ayhan ARPACI ( MHP - Kom. Bşk. V. )

 

İMAR KOMİSYONU

1 - Güzin TAŞTEKİN ( AKP - Kom. Bşk. )

2 - C. Arsal ARISAL ( CHP - Kom. Bşk. V. )

3 - Engin DUYMAZ ( MHP – Üye )

4 - Ünal ÖZMURAL ( CHP – Üye )

5 - Fatih ÖZCAN ( AKP – Üye )

 

KÜLTÜR, TURİZM VE SANAT KOMİSYONU

1 - Şener İNCE ( AKP - Kom. Bşk. )

2 - Yaşar KARDAŞ ( CHP - Kom. Bşk. V. )

3 - M. İlker KAZAN ( MHP – Üye )

4 - Mehmet BAŞTAN ( CHP – Üye )

5 - Aysel DEMİRTAŞ ( AKP – Üye )

 

SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

1 - Vedat YOLDAŞ ( AKP - Kom. Bşk. )

2 - Ertuğrul MALÇOK ( CHP - Kom. Bşk. V. )

3 - İbrahim KILIÇ ( AKP – Üye )

4 - Erol ÇALIŞKAN ( AKP – Üye )

5 - Devrim BAL ( CHP – Üye )

 

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ

1 - Çağlayan DUMAN  ( ASİL – AKP )

2 - Engin DUYMAZ   ( YEDEK – MHP )

 

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ

1 - Şener İNCE ( ASİL – AKP )

2 - Vedat YOLDAŞ ( YEDEK – AKP )

 

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ

1 - Fatma KAPLAN HÜRRİYET ( ÜYE )

 

DENETİM KOMİSYONU (2020)

1 - Hayrettin ÜNLÜ ( AKP )

2 - Necat ÇAKIR ( CHP )

3 - Çetin SARICA ( CHP )

4 - Muharrem TUTUŞ ( AKP )