Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
26°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Ramazanda Mahallenizdeyiz- Gündoğdu Mahallesi
Bugün, 21:00

1 GÜN YERİNDE OLSAM PROJESİ

“1 Gün Yerinde Olsam” projesi ile İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak; ilçemizde konusu zabıtayı ilgilendiren sorunların çözümü için fikir sunmak ve zabıta teşkilatı görev, yetki ve sorumluluklarını öğrenmek isteyenler için çalışmalarımıza katılma imkânı sunuyoruz.

Bir gün boyunca ister sahada ister büroda zabıta personeli olarak görev yapacak katılımcılar, katkıda bulunmak için fikirlerini sunabilir, ilçemizde yaşadıkları sorunların çözümünde aktif olarak rol alabilirler.

Projeye katılıp, 1 gün gönüllü zabıta olarak görev yapmak isteyen vatandaşlarımız, aşağıdaki katılım formunu doldurabilir ya da 3180000 (dâhili:2253) numaralı telefondan bizlere ulaşıp katılımcı olmak istediklerini beyan edebilirler.

Projeye katılım koşullarını taşıyan herkes başvuruda bulunabilir. Başvuru sonrası görevlilerimiz başvuran ile irtibata geçerek gün belirleyecek, belirlenen günde katılımcılara, çalışmak istediği birimin yetki, sorumluluk ve faaliyetlerini anlatan 15 dakikalık bilgilendirme sunumu yapılacak, daha sonra aktif olarak çalışmaya başlanacaktır. Günün sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.

PROJE KATILIM KOŞULLARI:

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
2. 18 Yaşından büyük olmak
3. İzmit İlçesinde ikamet ediyor olmak.

 

FAALİYET BİRİMLERİ

A. PAZAR AMİRLİĞİ
B. GÜVENLİK AMİRLİĞİ
C. BİRİNCİ BÖLGE AMİRLİĞİ (MERKEZ BÖLGE)
D. VASITALI EKİP
E. SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARINA MÜDAHALE BİRİMİ
 

 

 

PROJE BAŞVURU FORMU

 

Adınız * :
Soyadınız * :
Doğum Tarihiniz * :
Telefonunuz * :
E-Mailiniz * :
Adresiniz * :
Katılmak İstenilen Faaliyet Birimi * :
Eklemek İstediğiniz Not :