Gezinti Bağlantılarını Atla
  ANASAYFA
  BAŞKAN
  BAŞKANA MESAJ
  KENT HARİTASI
  İMAR DURUMU
  KURUMSAL
  SÜPER HİZMET MASASI
  BİLGİ HİZMETLERİ
  ONLINE TAHSİLAT
  CANLI YAYIN
Diğer Başlıklar
Park Ve Bahçeler Müdürlüğü´nde İyileştirme
İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesinde iyileşt
Sarısu Kampı Sona Erdi
İzmit Belediyesinin Sarısu Kampı, yaz sezonunu dolu dolu geçirdi
Çevreci Köpekten Önemli Mesaj
Geçtiğimiz günlerde İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü&#
Zabıtadan Görüntü Kirliliğine Geçit Yok
İzmit Belediyesi, görüntü kirliliğine de yol açan hurdacılar a v
Doğan ´İzmit Festival Şehri Olacak´
İzmit Belediye Başkan’ı Dr. Nevzat Doğan’ın yeni dön
HABERLER
Amatörlere Destek Devam Edecek

 

 

Amatör spora ve sporcular verdiği önemi her fırsatta dile getiren ve Türkiye'de amatör spora yapılan en büyük yatırım olan Cephanelik Spor Tesisleri'ni İzmit'e kazandıran  Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, spor kulüplerinin yanında olmaya devam ediyor. Doğan son olarak yeni kurulan Yahya Kaptan Spor Kulübü'nü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Haluk Akgün,  Ak Parti İzmit İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Karaaslan,  Yahya Kaptan Spor Kulübü Başkanı Semih Subaşı, Yahya Kaptan Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Kolaylı, Hüseyin Timur, Mustafa Çınar, Ömer Coşkun, Ümit Aktürk, Mustafa Taşkıran,  Ersin Ertuğ, Ziya Yüksel ve mahalle sakinlerinin katıldığı ziyarette amatör spora verilen destek hakkında bilgi veren Başkan Doğan, bu desteğin devam edeceğini dile getirdi.

 

TEK BEKLENTİ İYİ SPORCU YETİŞTİRİLMESİ

 

Göreve geldiği günden bu güne kadar amatör spor kulüplerine yaklaşık 15 milyon liralık yatırım yaptıklarını hatırlatan Doğan "spora yapılan yardımlar geleceğe birer yatırımdır. Biz bu yardımların tümünü bu anlayış ile yapıyoruz. Bunun karşılığında tek beklentimiz kulüplerin spora ilgisi olan gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmeleri ve branşlarını arttırmalarıdır. Bazı kulüp yöneticileri ya da kişiler bunu siyasi olarak kullanmak istiyorlar. Biz bu tür eylemlere gerek ve ihtiyaç duymayız" dedi.

 

DOĞAN'A TEŞEKKÜR

 

Yahya Kaptan Spor Kulübü Başkanı Semih Subaşı ve yönetimi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Doğan'a amatör spora verdiği desteklerden ötürü teşekkür ettiler.

 


Geri |
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 21.11.2013 14:50:56
 
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 275

| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Fotoğraflar
 
Site Haritası |
İletişim |