Gezinti Bağlantılarını Atla
  ANASAYFA
  BAŞKAN
  BAŞKANA MESAJ
  KENT HARİTASI
  İMAR DURUMU
  KURUMSAL
  SÜPER HİZMET MASASI
  BİLGİ HİZMETLERİ
  ONLINE EMLAK VERGİSİ
  CANLI YAYIN
  İLETİŞİM
Diğer Başlıklar
İzmit Belediyesi´nden Çiftçilere Fidan Desteği
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nce çiftçilere yüzde 50 hibe me
Cephanelik 4 Kat Büyüyecek
Cephanelik 2.Etap Projesi kapsamında yapılan çalışmalar ile mesi
Kafkas Derneği´nden Doğan´a Teşekkür Ziyareti
Kocaeli Kafkas Derneği Başkanı Erdal Çatan, Başkan Doğan’ı
Yer Altı Çöp Konteynerleri Geldi
İzmit’teki çöp konteynırlarını yer altına alma çalışmaları
Çöp Konteynerleri İçin Mobil Tamir Ekibi
İzmit Belediyesi, çöp konteynırlarının bakım ve onarımı için mob
HABERLER
Doğan, Yayı Çekilmiş Ok Gibiyiz

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bütün gayelerinin halka daha iyi hizmet etmek olduğunu söyledi.İzmit Belediyesi tarafından Alikahya Atatürk Mahallesi'nde yaptırılan  Körüktepe Meydan Parkı düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılış için düzenlenen törene İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Kılıç, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk,  Alikahya Atatürk Mahalle Muhtarı Cemil Marul, Alikahya Fatih Mahalle Muhtarı Yaşar Keleş, Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, Ak Parti İl ve İlçe yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

ŞAHA KALKACAĞIZ

 

Körüktepe Meydan Parkı'nın açılışında konuşan Başkan Doğan" Biz halkın derdiyle dertlenen, sevincini paylaşan bir anlayıştan geliyoruz. Vatandaşın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Halkımıza daha iyi ve çok hizmet edebilmek için sabahın 5'inde yollara düşüp gece geç saatlere kadar çalışıyoruz. Vatandaşın üzüntüsünü de sevincini de paylaşmaktan geri kalmıyoruz. Vatandaşın yüzü gülerse bizim de yüzümüz güler. Alikahya bizim gözbebeğimiz. Göreve geldikten sonra  bu bölgede  çok hizmet yaptık. 10 yıl öncesinin idarecileri Alikahya'ya çöp fabrikasını reva görmüşler. Biz ise Arenayı layık görüyoruz. Onlarla farkımız işte bu. Biz  ilk günden beri herkesin belediye başkanı olduk. Hiçbir ayrım yapmadan çalıştık. Sağcısı solcusu , o partili bu partili diye ayrım yapmadan hizmet götürdük.  5 yıl içinde vadettiklerimizin çok daha fazlasını yaptık. Yaptığımız her işte vatandaş memnuniyetini ön planda tuttuk.  Yeni dönemde de önemli ve herkese örnek işler yapacağız. Bütün projelerimiz hazır. Bu projelerimiz ile hem İzmit hem de Alikahyamız adeta şaha kalkacaktır. Adeta yayı çekilmiş bir ok gibiyiz. 1 Nisan ile birlikte hedeflere hep birlikte ulaşacağız. Yeterki bize inancınızı ve güveninizi kaybetmeyin" şeklinde konuştu. 

Yaklaşık 2400 metrekarelik bir alan üzerine kurulan Körüktepe Meydan Parkı'nda  çocuk oyun alanları, basket sahası, kondisyon aletleri, oturma grupları yer alıyor. Konuşmaların ardından  açılış gerçekleşti ve  çocuklara top dağıtıldı.

 

FOTO1: İzmit Belediyesi tarafından Alikahya Atatürk Mahallesi'nde yaptırılan  Körüktepe Meydan Parkı düzenlenen törenle hizmete girdi.

FOTO2:Başkan Doğan'ın ev sahipliğindeki açılışa katılım oldukça yoğun oldu.

FOTO3: Açılışta konuşan Başkan Doğan "yayı çekilmiş  ok gibiyiz" dedi.


Geri |
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 10.03.2014 13:32:04
 
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 248

| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Fotoğraflar
 
Site Haritası |
İletişim |