Gezinti Bağlantılarını Atla
  ANASAYFA
  BAŞKAN
  BAŞKANA MESAJ
  KENT HARİTASI
  İMAR DURUMU
  KURUMSAL
  SÜPER HİZMET MASASI
  BİLGİ HİZMETLERİ
  ONLINE EMLAK VERGİSİ
  CANLI YAYIN
  İLETİŞİM
Diğer Başlıklar
Hafta Sonu İzmit Belediyesi´nde Vergi Mesaisi Var
İzmit Belediyesi’nde önümüzdeki hafta sonu vergi mesaisi o
"Kariyerime Engel Yok"
İzmit Belediyesi ile Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü işbi
Trakyalılar´dan Doğan´a Davet
Fahir Güven, Doğan’ı, 19 Aralık Cumartesi günü gerçekleşti
Paşa´daki Eski Yapı Yıkıldı
İzmit Belediyesi’nin şehirdeki eski ve kullanılmayan yapıl
Malta´da Ağaçlandırma
İzmit Belediyesi tarafından Malta Mahallesi’nde ağaçlandır
HABERLER
Vatandaş Kuruçeşme meydan çalışmasını onayladı

İzmit Belediye Başkan Dr. Nevzat Doğan, projelere başlamadan önce vatandaşların fikrini almayı ihmal etmiyor. Vatandaşın fikri her şeyden önemli diyen Başkan Doğan, Kuruçeşme meydanı ve çevresinde yapılacak olan dış cephe iyileştirme çalışmalarının detaylarını vatandaşlarla paylaştı.

 

Kuruçeşme'de hizmet veren Bizim Fırın'da vatandaşlarla biraraya gelen Başkan Doğan'a İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri İsmail Gün, Fahri Meydan, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Demir, Ak Parti İzmit İlce Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, Hatipköy Mahalle Muhtarı Ali Yılmaz, Doğan Mahalle Muhtarı Aziz Örki, Kocatepe Mahalle Muhtarı  Kemal Çelebi,  Fatih Mahalle Muhtarı Musa Temel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

ŞEHRİN SAHİBİ SİZSİNİZ, KARARI SİZ VERECEKSİNİZ

 

Başkan Doğan 4 yıl öncesine göre mukayese edersek şu an daha iyi durumda ama istediğimiz noktada değiliz diyerek başladığı konuşmasında Kuruçeşme'de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Doğan "kapalı pazar, kültür merkezi, parklar ile gün geçtikçe iyiye doğru gidiyoruz. Buranın gelişmesi için binalarımızın dükkânlarımızın da gelişmesi gerekiyor. Burada bu konuları sizlerle konuşmak için bulunuyoruz. Sizlerle birlikte karar vermek için bu toplantıyı yapıyoruz. Çoğunluk ne isterse onu yaparız. Yapmayın derseniz de yapmayız. Bu kentin gerçek sahibi sizlersiniz" dedi.

 

VATANDAŞ MEYDANIN GÜZELLEŞMESİNİ İSTİYOR

 

Hazırlanan projenin detaylarını halk ile paylaşan Başkan Doğan daha sonra vatandaşların fikir ve önerilerini dinledi. Bekirpaşa Üçyol'da yapılan çalışmayı çok beğendiklerini belirten vatandaşlar meydanda yapılacak çalışmaları kabul ettiklerini dile getirdiler. Çalışma kapsamında boya masrafları belediye tarafından karşılanırken, tabela masraflarını esnaf ödeyecek.


Geri |
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 12.04.2013 16:54:01
 
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 620

| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Fotoğraflar
 
Site Haritası |
İletişim |