Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

BAŞKAN HÜRRİYET ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1354
BAŞKAN HÜRRİYET ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Çocuk Meclisi geçmiş dönem üyeleri ile bir araya geldi.  Belediye meclis salonunda gerçekleşen buluşmada çocuklar, hayallerindeki İzmit’i anlatırken, İzmit’te yaşayan akranlarına da çocuk meclisine katılmaları için davette bulundu.

 

Çocuk meclisi geçmiş dönem başkanı Yusuf İhsan Turgut’un da yer aldığı buluşmada üyelerle tek tek sohbet eden Başkan Hürriyet,  her birinin fikir ve önerilerini dinledi.   Hayal ettikleri İzmit’i anlatan çocuklar, ayrıca hayvan hakları, kadın hakları, çocuk hakları gibi önemli konulara değindi.

 

BULUŞMALAR ÖNEMLİ

 

Toplantıda konuşan Başkan Hürriyet, “sizlerle bir araya gelmek, sizin hayallerinizi ve fikirlerinizi dinlemek bizler için çok önemeli. Bizler şehrimize yeni hizmetler sunarken sizlerin bu düşünceleri bizlere ilham kaynağı oluyor. Sizlerin bizi yönlendirmeniz, ihtiyaçlar noktasında varsa eksiklikleri göstermeniz, kente güzel hizmetler etmemize vesile olacaktır. Sizlerden desteklerinizi bekliyorum. Fikirlerinizle bizleri yönlendirmenizi istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 -
 -
 -
facebook twitter instagram youtube