Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
26°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

BAŞKAN HÜRRİYET KABRİSTAN ZİYARETLERİNDE, VATANDAŞLARA YASİN-İ ŞERİF HEDİYE ETTİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 332
BAŞKAN HÜRRİYET KABRİSTAN ZİYARETLERİNDE, VATANDAŞLARA YASİN-İ ŞERİF HEDİYE ETTİ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ilçe mezarlığında yakınlarını mezarları başında ziyaret eden vatandaşlara Yasin-i Şerif ve çiçek hediye etti

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kurban Bayramı öncesi kabristan ziyareti yapan vatandaşları yalnız bırakmadı. Kabaoğlu Kent Mezarlığı’nda yakınlarını mezarı başında ziyaret eden vatandaşlarla bayramlaşan ve Yasin-i Şerif ile çiçek hediye eden Başkan Hürriyet’e Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, Koordinatörler Yaşar Kardaş ve Ozan Aksu, Meclis Üyeleri Çetin Sarıca ve Devrim Bal, Basın Danışmanı Cem Şakoğlu ve Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar eşlik etti.

Yalnız Bırakmadı

Yakınlarının mezarları başına giderek dua eden vatandaşları yalnız bırakmayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kabaoğlu Kent Mezarlığı’nda vatandaşlara Yasin-i Şerif, çiçek, lokum ve su dağıttı. Arefe günü yakınlarının kabrini ziyaret eden vatandaşlar, İzmit Belediyesinin verdiği hizmetten dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek Başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

 

 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube