Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

BAŞKAN HÜRRİYET, TÜYSÜZLER'İ SOKAK SOKAK İNCELEDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 680
BAŞKAN HÜRRİYET, TÜYSÜZLER'İ SOKAK SOKAK İNCELEDİ

İzmit'i, halkla birlikte yönetme anlayışıyla sık sık mahalle ziyaretleri gerçekleştiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Tüysüzler Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, vatandaşların talep ve sorunlarını kendilerinden dinlemek üzere gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Her zaman halkın yanında olduğunu vurgulayan Başkan Hürriyet'in inceleme ziyaretlerindeki son durağı Tüysüzler Mahallesi oldu.

Maske Ve Sağlık Kiti Dağıttı

Vatandaşlar talep ve sorunlarını bizzat Başkan Hürriyet'e iletirken, Hürriyet de söz konusu taleplerle ilgili notlarını alarak gerekli çalışmaların başlatılacağını duyurdu. Mahalle sakinlerine maske, dezenfektan, kolonya ve sabun gibi sağlık malzemelerinden oluşan sağlık kitini hediye eden Başkan Hürriyet, vatandaşlara ‘sağlıklı günler’ diledi.

Mesire Alanı Müjdesi

Kendisini büyük bir neşeyle karışlayan çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye ederek onlarla fotoğraf çektiren Başkan Hürriyet, Tüysüzler Mahallesi sakinlerinin mesire alanı talebini de geri çevirmedi. Hürriyet, İzmit Belediyesi Mevlana Parkı içerisinde bir mesire alanının yapılması için yetkililere talimat verdi. Bölgede yapılacak inceleme sonucu mesire alanının yapımı için çalışma başlatılacak.

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube