Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

BAŞKAN HÜRRİYET'TEN BAŞKAN YILDIRIM’A MESAJ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 636
BAŞKAN HÜRRİYET'TEN BAŞKAN YILDIRIM’A MESAJ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yılında Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a kutlama mesajı gönderdi.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a, 4 Temmuz Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yıldönümünü nedeniyle kutlama mesajı gönderdi. İzmit’ten tüm Karamürsel’e sevgilerini ileten Başkan Hürriyet, Başkan Yıldırım’a görevinde başarılar diledi.

Rahmet, Minnet Ve Şükranla

Başkan Hürriyet tarafından gönderilen kutlama mesajında şu ifadelere yer verildi: Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yılını en içten dileklerimle kutluyorum. Karamürsel’in Türkiye’nin gücüne güç katar hale gelmesinde emeği geçen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve dava arkadaşları başta olmak üzere, tüm büyüklerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Sağlıklı Günler Temenni Ediyorum

Bu güzel ve özel gün vesilesiyle Karamürsel’e, İzmit’ten sevgilerimizi ileterek, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a çalışmalarında başarılar diliyorum. Ülkemizin geçtiği bu zorlu günleri hep birlikte atlatacağımıza olan inancımı belirtiyor, Karamürselli vatandaşlarımıza sağlıklı günler temenni ediyorum.

 

TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube