Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
23°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

BAŞKAN HÜRRİYET’TEN ELAZIĞ’A ŞAMPİYONLUK PLAKETİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 235
BAŞKAN HÜRRİYET’TEN ELAZIĞ’A ŞAMPİYONLUK PLAKETİ

Kocaelispor ile şampiyonluk yaşayan isimlere plaket yollayarak efsane isimleri duygulandıran İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Elazığ’da yaşayan ‘Veteriner Ahmet’ lakaplı Ahmet Gülmez’i de unutmadı

Kocaelispor ile kupa kaldırmış isimlere tek tek plaket yollayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, mesafe gözetmeksizin efsane isimlere ulaşmaya devam ediyor. Başkan Hürriyet, Kocaelispor’un ilk şampiyonluğunu kazandığı 1979-1980 sezonunda kadroda yer alan ‘Veteriner Ahmet’ lakaplı Ahmet Gülmez’e şampiyonluk plaketi ve Dünden Bugüne Şampiyon Kocaelispor Dergisi’ni gönderdi.

Büyük Bir Keyifle İnceledi

Kurban Bayramı nedeniyle memleketi Elazığ’a giden İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Ahmet Gülmez ile bir araya gelerek başkan Hürriyet’in hediyelerini kendisine takdim etti. Kendisine özel olarak hazırlanan plaketi alırken duygusal anlar yaşayan Ahmet Gülmez, kendi fotoğraflarının da yer aldığı Dünden Bugüne Şampiyon Kocaelispor Dergisi’ni de büyük bir keyifle inceledi.

“Bir Kez Daha Gururlandım”

Fatma Kaplan Hürriyet’in vefalı bir başkan olduğunu kaydeden Ahmet Gülmez, “Fatma Başkanımız hediyeleriyle bizleri son derece onurlandırıyor. Kocaelispor’da oynadığım için bir kez daha gurur duydum. Kocaelispor taraftarına ve İzmit halkına selam ve saygılarımı iletiyorum. Hediyeleri bana ulaştıran hemşehrim Nurettin Bulut kardeşime de çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube