Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

BAŞKAN HÜRRİYET’TEN SEDAŞ’A İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 536
BAŞKAN HÜRRİYET’TEN SEDAŞ’A İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

Sakarya SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ı ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki heyet; İzmit’te ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Sakarya SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’ı ziyaret etti. SEDAŞ ile işbirliği içinde yapmak istedikleri çalışmalar üzerine fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkan Hürriyet’e Meclis Üyesi Çetin Sarıca, Başkan Yardımcıları Cem Güler ve Ünal Özmural, Emlak İstimlak Müdürü Recep Barış, Muhtarlık İşleri Müdürü Server Yıldırım ve Fen İşleri Müdürü Burak Efe Erdoğan eşlik etti.

Muhtarlardan Gelen Talepler İletildi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar üzerine bilgiler verirken, mahalle muhtarlarının belediyeye ilettiği talep ve sorunları da dosya şeklinde SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz’a iletti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Odyakmaz, gerçekleştirilen fikir alışverişi ve ortak çalışma hedefi için Başkan Hürriyet ve ekibine teşekkür etti.

İşbirliği İçerisinde

Ziyarette kentimizde elektrik enerjisi üzerine yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Hürriyet, kurumlar arası iletişimin önemini vurguladı. İşbirliği içerisinde güzel işlere imza atabileceklerini belirterek karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştiği ziyarette İzmit’te ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar üzerine konuşuldu.

 

 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube