Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
14°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

BASKETBOLUN PEGASUS’UNDAN BAŞKAN HÜRRİYET’E ÖVGÜ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 158
BASKETBOLUN PEGASUS’UNDAN  BAŞKAN HÜRRİYET’E ÖVGÜ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in makamında ağırladığı “Pegasus” lakaplı eski milli basketbolcu ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkan Adayı Harun Erdenay, Hürriyet’in desteğiyle UMF Yapı İzmit Belediyespor’un büyük başarılara imza attığını söyledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Milli Takım eski basketbolcusu ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkan Adayı Harun Erdenay'ı ağırladı. Ziyarette, Yalova VİP Spor Kulübü Başkanı Murat Yapıcı, Edremit Gürespor Kulübü Başkanı Ahmet Çetin ile Basın Danışmanı Samet Ekin ve İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa da hazır bulundu.

Başarılar Diledi

Ziyarette, sporun tüm alanlarında gençlere büyük önem verdiklerini belirten başkan Hürriyet, özellikle kadın basketbolunda son yıllarda altyapıya dair önemli çalışmalar yapıldığının altını çizdi. Başkan Hürriyet, 4 Kasım'da yapılacak Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlık Seçiminde Harun Erdenay'a başarılar diledi.

Hürriyet'e Teşekkür

“Pegasus” lakaplı Harun Erdenay ise Kocaeli'nin basketbol alanında büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Harun Erdenay ayrıca UMF Yapı İzmit Belediyespor'un son yıllarda önemli başarılara imza attığını ifade ederek, basketbola büyük önem veren başkan Hürriyet'e tebrik ve teşekkürlerini iletti.

 

TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube