Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

DERİNCELİ TARAFTARIN YEŞİL-SİYAH ÖZLEMİNİ HÜRRİYET İKİ SAATTE DEV BAYRAKLA GİDERDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 335
DERİNCELİ TARAFTARIN YEŞİL-SİYAH ÖZLEMİNİ HÜRRİYET İKİ SAATTE DEV BAYRAKLA GİDERDİ

İzmit’e yeşil-siyah sevgisini her dönemde gösteren başkan Hürriyet, mahallesine bayrak isteyen Derinceli Kocaelispor taraftarını kırmayarak 2 saat içinde dev bayrak gönderdi

Kocaelispor’a olan tutkusunu belediye başkanı seçildikten sonra da tüm kente hissettiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, söz konusu Kocaelispor olunca ilçe dışından taraftarların da büyük ilgisini görüyor. Kocaelispor'un TFF 1. Lig play-off maçları şehirde yeni bir heyecan dalgası yaratırken, Derinceli bir taraftarın da yeşil-siyah bayrak için başvurduğu adres Başkan Hürriyet oldu.

Bayrak 2 Saat İçinde Asıldı

Kocaelispor bayrağının sokağında dalgalanmasını isteyen koyu Kocaelisporlu Niyazi Araç, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e ulaşarak mahallesinde yeşil-siyah bayrak asılmasını talep etti. “Mübarek günde dev Kocaelispor bayrağını mahallemize asarak bizi mutlu et” diyen futbolsever Araç’ın talebine hemen yanıt veren Başkan Hürriyet 2 saat içinde Derince Sırrıpaşa Mahallesi Duman Sokak’ta yaşayan taraftara bayram mutluluğu yaşattı.

Maç Öncesi Bayram Havası

2.Lig’de mücadele eden Kocaelispor’un Ankara Demirspor ile oynayacağı TFF 1. Lig yükselme play-off rövanş maçı öncesinde mahallenin orta yerine kocaman bayrak astıran Hürriyet, sokakta Kocaelispor heyecanı yaşattı. Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hüseyin Demirkır ve belediye personeli aracılığıyla isteklerinin kısa sürede yerine gelmesinden büyük mutluluk duyan mahalleliler sosyal medyadan Başkan Hürriyet’e teşekkürlerini iletti.

 

 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube