Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

EVİNİ SU BASAN AİLEYE, HÜRRİYET’TEN YARDIM ELİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 742
EVİNİ SU BASAN AİLEYE, HÜRRİYET’TEN YARDIM ELİ

Bugün yaşanan sağanak yağmurun ardından, Erenler Mahallesi’nde evini su basan Uygun ailesinin evini ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, evde yaşanan zararın giderilmesi için ekipleri harekete geçirdi.

İzmit’te bugün öğle saatlerinde yaşanan sağanak yağmurun ardından ekiplerle birlikte sahaya inerek çalışmaları yerinde inceleyen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Erenler Mahallesi’nde evi su baskınına uğrayan Bekir Uygun adlı vatandaşın evini de ziyaret etti. Ekiplerle birlikte evde incelemelerde bulunan Başkan Hürriyet, gerekli çalışmaların yapılması için ekipleri harekete geçirdi.

Mazgal İçin İsu’yla Görüşülecek

Yaşanan su baskını sonrası evin durumunu inceleyen Başkan Hürriyet, Erenler Mahallesi Tepeüstü Sokak No18 adresindeki evde yaşayan Bekir Uygun ve ailesine moral verdi. Evin benzeri bir sıkıntıyla karşılaşmaması için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine eve su giren noktanın önünün kesilmesi için talimat veren Başkan Hürriyet, İSU’yla görüşerek bölgeye mazgal yapılması için girişimlere başlanmasını istedi.

 

 -
 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube