Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

HÜRRİYET, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 67
HÜRRİYET, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Babalar Günü nedeniyle mesaj yayınlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “İyi evlat yetiştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babalarımızın günü kutlu olsun” dedi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Babalar Günü ile ilgili mesaj yayınladı. Hürriyet mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yüreklerindeki sevgiyi ve şefkati karşılıksız olarak çocuklarına sunan, ailenin mutluluğu ve en büyük güvencesi olan babalarımızı yılın bir günü değil, her günü hatırlamalıyız. Evladının en iyi şekilde hayata hazırlanması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımızı ne kadar ansak, ne kadar övsek azdır.

En Büyük Dayanak

Varlıklarıyla bizlere güç veren, mutluluğumuza ömrünü adayan ve tüm zor anlarımızda hep yanı başımızda olan babalarımızın haklarını asla ödeyemeyiz. Vatana ve millete hayırlı evlat yetiştirmek için varını yokunu ortaya koyan ve çocuklarının kahramanı olan tüm babalarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Tüm babaların, baba adaylarının ve ayrım yapmaksızın bütün çocuklara baba şefkati gösteren herkesin Babalar Günü’nü kutluyorum.”

 

TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube