Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
3°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

HÜRRİYET, BALÖREN'DE BETON YOLU İNCELEDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 118
HÜRRİYET, BALÖREN'DE  BETON YOLU İNCELEDİ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Dağköy’deki incelemelerinin ardından Balören Mahallesi’ne giderek hem çalışmaları inceledi, hem de ceviz üreticisi vatandaşlara konuk oldu

Hafta sonu mesaisini köylere ayıran İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, güne Dağköy Mahallesi’ndeki inceleme ve vatandaş buluşmasıyla başladı. Hürriyet’in bir sonraki durağı ise Balören Köyü oldu. Hürriyet, Fen İşleri Müdürlüğünün Balören Mahallesi’nde tamamladığı 750 metre uzunluğundaki beton yolu inceledi. Mahalleyi gezen Hürriyet ceviz üreticileriyle de bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.

Ceviz Üreticileriyle Sohbet Etti

Hürriyet’e Balören Mahallesi’nde de; Başkan Vekili ve SARBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Sarıca, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, Muhtar Hizmet Masası Koordinatörü Mehmet Baştürk, Halil İnciel ile Devrim Bal, belediye koordinatörü Ozan Aksu, Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen eşlik etti. Ceviz üretimi yapan Mehmet Uray ve Zühre Uray çiftinin ceviz bahçesine konuk olan Hürriyet, üreticilerle uzun süre sohbet etti, bol ve bereketli bir hasat dönemi diledi.

 

 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube