Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
28°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

HÜRRİYET, BELEDİYE İŞÇİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1524
HÜRRİYET, BELEDİYE İŞÇİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

“Hepimizin Derdi İzmit’e Hizmet Etmek”

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi.

Belediyenin Gültepe’deki şantiyesinde sabah mesai başlamadan önce işçileri ziyaret edip onlarla sohbet eden Başkan Hürriyet, çalışanların kandillerini kutlayıp hayırlı bayram geçirmeleri dileğinde bulundu.

En İyi Koşullarda Çalışmanızı İstiyorum

Hürriyet’e işçilerle buluşmasına Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın ile Temizlik İşleri Müdürü Havva Açıkgöz de eşlik etti. Çalışanların kendisine güvenmelerini isteyen Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet “hepimizin derdi İzmit’e hizmet etmek. Herkes işini hakkıyla, Allah korkusuyla, İzmit’e hizmet etmek için yapıyorsa hiç korkunuz olmasın. Bizim isteğimiz sizlerin iyi koşullarda çalışmanız, çalışma barışınızın hakim olmasıdır.

Makamlar Gelip Geçici

Ben bugün başkanım, yarın değilim. Dün vekildim, bugün değilim. Tüm makamlar mevkiler gelip geçiyor, hepimiz bir karış toprağa giriyoruz. O toprağa girerken ya iyiliklerimizi ya da kötülüklerimizi peşimizden götürüyoruz. Bu sebepledir ki, önce insani değerlerimiz diyorum.

Hangi Partiye Oy Verdiğimiz Önemli Değil

Partili olmak başka bir şey, partizanlık başka bir şeydir. Hepimiz farklı görüşlerde olabiliriz. Hangi partiye oy verdiğimiz de hiç önemli değil. Şu mübarek Ramazan Ayında özellikle vurgulamak istiyorum, işini namusuyla yapıyorsa, hakkıyla yapıyorsa, Allah korkusuyla yapıyorsa benim için önemlisi o.

Bütçeyi Doğru Planlıyoruz

“Seçimden önce verdiğimiz sözleri tutmak adına tüm birimlerimiz çalışıyor. Yeni bir bütçe planlaması, yeni bir stratejik plan yapmamız lazım. Bütçeyi doğru planlamamız lazım. Bunun için de zamana ihtiyacımız var. Ben bu kadar iyi niyetle çalışmaları yürütmeye çalışırken, bazı arkadaşların emeğinizi kullanarak kötülük etmesi İzmit’e kötülüktür”

Bana Güvenin

“Kim ülkemiz için, milletimiz için hakkıyla hizmet ediyorsa ve Allah korkusuyla hareket ediyorsa Allah ondan bin kere razı olsun. Emeğin kıymetini bilen biriyim. Bana güvenin, zamanla gereğini yapacağız. Söz verdiğimiz gibi Cumartesi günleri izin yapmanızla ilgili de gerekli çalışmaları başlattık” şeklinde konuştu.

 -
 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube