Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

HÜRRİYET, EMEKLİLERİ MEHTAP TURUNA ÇIKARDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1013
HÜRRİYET, EMEKLİLERİ MEHTAP TURUNA ÇIKARDI

İzmit Belediye Başkan Fatma Kaplan Hürriyet, emeklileri mehtap turuna çıkardı. Marina’dan kalkıp İzmit Körfezi’nde tur atan Atatürk isimli gemiyle gerçekleşen mehtap turuna emekliler yoğun ilgi gösterdi.

İzmit Belediyesi’nin emekli evlerine üye emeklilerle Tüm İşçi Emekli Derneği üyeleri, Kent Konseyi emeklileri ve yakınlarının yer aldığı yaklaşık 500 kişi turda keyifli saatler geçirdi. Yoğun katılım nedeniyle iki tur halinde gerçekleşen etkinlikte Temmuz ayında doğan emekliler için doğum günü kutlandı.

 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

 

Canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenen emekliler Başkan Hürriyet’e etkinlik için teşekkür ettiler. 

Emeklilerden Ali Temiz’in arkadaşları adına günün anlam ve önemini anlatan şiiriyle tura ayrı bir renk kattığı mehtap turunun kendisi için büyük bir keyif olduğunu belirten İzmit Belediye Başkanı Hürriyet “sizin enerjiniz gerçekten çok güzel.

 

BU BULUŞMALAR DEVAM EDECEK

 

Hepiniz yıllarca şehrimize ve ülkemize hizmet ettiniz. Emekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.  Bu günümüzü sizlere ayırdık. Birlikte güzel bir gün geçirip, emekliler gününüzü kutlamak istedik. İnşallah bu buluşmalarımız artarak devam edecek, birlikte güzel etkinlikler gerçekleştireceğiz.  Ayrıca biz yaş hesaplarken geceleri saymıyoruz, bu sebepledir yaşlarımızı yarıya düşürüyoruz. Sizlerin varlığınız, tecrübe ve bilgi birikimleriniz bizim için çok değerli” diyerek tüm emeklilere sağlıklı mutlu ve huzur dolu bir yaşam diledi.

 

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram