Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

HÜRRİYET, İBB İLE YENİ PROJELERİ MASAYA YATIRDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 309
HÜRRİYET, İBB İLE YENİ PROJELERİ MASAYA YATIRDI

İzmit Belediye Başkanı Av.Fatma Kaplan Hürriyet bu sabah İstanbul’a giderek İSTAÇ Genel Müdürü Mehmet Aslan Değirmenci ile bir araya geldi ve bazı projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu

İzmit Belediye Başkanı Av.Fatma Kaplan Hürriyet ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasındaki yerel yönetim dayanışması sürüyor. İzmit’teki projelere destek olan İmamoğlu ve Hürriyet, İzmit’in prestij projelerinden Kiptaş Çınar Evleri Projesi ile önemli bir adım atmış, ardından İstanbul’dan İzmit Belediyesi’ne cenaze aracı gönderilmişti. Belediye başkanları halka daha iyi hizmet sunmak için sık sık projelerle ilgili bilgi paylaşımında bulunuyor.

Projeler Konuşuldu

Belediyeler arasındaki işbirlikleri yeni projeler bazında sürüyor. İzmit Belediye Başkanı Av.Fatma Kaplan Hürriyet yapımı devam eden ve planlanan projelerle ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için bugün İSTAÇ AŞ Genel Müdürü Mehmet Aslan Değirmenci ile bir araya geldi. Hürriyet’e ziyaretinde İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Çetin Sarıca ve belediyenin koordinatörlerinden Hakan Yalçın ile Ozan Aksu da eşlik etti. Ziyarette ayrıca İSTAÇ Endüstriyel Atık Müdürü Bekir Tombul da bulundu.

 

TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube