Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

HÜRRİYET, YILIN İLK GÜNÜNDE HİZMET VE PROJELERİ MASAYA YATIRDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 557
HÜRRİYET, YILIN İLK GÜNÜNDE HİZMET VE PROJELERİ MASAYA YATIRDI

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sokağa çıkma yasağının olduğu 2021’in ilk saatlerinde de sahadaydı. Tüm olumsuzlukların yeni yılda son bulmasını ve projelerin daha hızlı hayata geçirilmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerinin mesajını veren Başkan Hürriyet ekibi ile birlikte kente değer katacak olan çalışmaları masaya yatırdı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sokağa çıkma yasağının uygulandığı yeni yılın ilk gününde ekibi ile bir araya geldi. 2021’in ilk saatlerinden itibaren çalışmalara başlayan Başkan Hürriyet, yeni yılda tüm olumsuzluklar inşallah bir an önce son bulur ve bu yıl daha yoğun hizmetlerle geçer dileğinde bulundu. Şehrin eksikliklerini gidermek için hız kesmeden çalışmalarını gerçekleştirmeye devam eden Başkan Hürriyet, yeni yılda da vatandaşlar için sahada olmaya devam edecek.

Güzel Bir Hizmet Yılı Olur İnşallah

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı yeni yılın ilk gününde Başkan Hürriyet, önce saha programı gerçekleştirdi. Ardından ekibi ile bir araya gelen Başkan Hürriyet, hayata geçirilmesi planlanan projeleri masaya yatırdı. 2021 yılının hizmet alanında zengin olmasını dileyen Başkan Hürriyet, sahada kalarak vatandaşla bir arada olmaya ve beraber hareket etmeye devam edeceklerini belirtti.

 

 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube