Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

HÜRRİYET'TEN GÜLTEPE YUNUS EMRE CEMEVİ’NE ZİYARET

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 936
HÜRRİYET'TEN GÜLTEPE YUNUS EMRE CEMEVİ’NE ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Gültepe Yunus Emre Cemevi’ni ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Gültepe Mahallesi’nde bulunan Yunus Emre Cemevi’ni ziyaret ederek yönetim ile bir araya geldi. Yunus Emre Cemevi Başkanı Ahmet Sarıoğlu, dernek yetkilileri ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Hürriyet, cemevini gezerek eksiklikleri kontrol etti.

Alevi Dedesi Belediyede İstihdam Edilecek

Yunus Emre Cemevi Yönetimi, en büyük eksikliğin kanaat önderliği yapacak olan dede olduğunu belirtirken Başkan Hürriyet, dede istihdamı konusunda adım atacaklarını belirtti. Alevi vatandaşların ibadetlerini daha rahat yapabilecekleri, Cemevi’nin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında hizmet edebilmesi amacıyla dede istihdamı sağlayacaklarını belirten Başkan Hürriyet, sohbetin ardından Cemevi’ni gezerek eksiklikleri yerinde inceledi.

Sorunlar Zamanla Çözülecek

Gerçekleştirdiği ziyaretle birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Hürriyet, vatandaşları tek tek dinleyerek notlarını aldı. Yunus Emre Cemevi’nde eksiklikleri kontrol eden Başkan Hürriyet, zamanla tüm sorunların çözüleceğini belirtti. Ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren dernek yönetimi ve vatandaşlar Başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

 

 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube