Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

İKM VE ESNAFTAN BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 221
İKM VE ESNAFTAN BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve Feridun Özbay Cadde esnafı, bölgede yaptıkları zemin çalışması nedeniyle Başkan Hürriyet’i makamında ziyaret ederek teşekkür etti

İzmit kent merkezinin en işlek caddelerinden biri olan Feridun Özbay Caddesi’nde hem esnafın hem de vatandaşın zeminden kaynaklı sorun yaşamaları nedeniyle İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet anında harekete geçerek caddenin zeminini doğal taş zemin ile yeniledi. Esnafı mağdur etmeden kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından bölge esnafı Başkan Hürriyet’i makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Ekonomi Canlandı

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve bölge esnafının katıldığı teşekkür ziyaretinde esnaf, çalışmaların kısa sürede ve mağduriyet yaşatmadan gerçekleştirilmesi nedeniyle Başkan Hürriyet’e teşekkür etti. Hürriyet, eksik kalan bölümlerin en kısa zamanda tamamlanacağını ve Fethiye Caddesi projesinin başlamasıyla ışıklandırma sisteminin de yapılacağını belirtti. Özellikle çocukların ve kadınların önceden yaşadıkları zorlukların ortadan kalktığını belirten bölge esnafı, caddenin ziyaretçisinin bir hayli yükseldiğini ve ekonomik anlamda canlılığın geldiğini ifade etti.

 

 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram