Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

İZMİT’İN PİCASSOLARI, YİNE İŞ BAŞINDA

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 272
İZMİT’İN PİCASSOLARI, YİNE İŞ BAŞINDA

Hürriyet: Siz Çok Yaşayın Emi!

Gece gündüz çalışarak kenti tertemiz yapan İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin içindeki sanat aşkı şehri renklendirmeye devam ediyor. Kozluk Mahallesi’nde bir merdiven duvarına resimler çizen ekipler, Başkan Hürriyet’i yine kendilerine hayran bıraktı

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli, asli görevleriyle kenti çiçek gibi tertemiz yaparken, kentte gerçekleştirdikleri boyama çalışmalarıyla herkesi kendilerine hayran bırakmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Gültepe Mahallesi Namık Kemal Caddesi’ndeki Dörtyol Mevkii’nde hayallerini asfalta resmeden ekipler, bu kez de Kozluk Mahallesi’ndeki merdiven duvarına yaptıkları resimle Başkan Hürriyet’i kendilerine hayran bıraktı.

“Picassolarım Benim”

 Pandemi boyunca gece gündüz kentin her sokağını tek tek temizleyen ekipler, mahallelerde çizdikleri sanatsal figürlerle de büyük ilgi çekiyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin Kozluk Mahallesi Şehit Soner Sokak’ta merdiven duvarı üzerine yaptığı resimleri paylaşan Başkan Hürriyet, “Picassolarım benim! Temizlik İşlerimiz aştı kendini. Nasıl da keyifle ve mutlulukla çalışıyorlar. İşte görmek istediğim sinerji. Harikasınız, siz çok yaşayın emi!” ifadeleriyle, personelini kutladı.

 

 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube