Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
17°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

İZMİT'TE KAHRAMAN DOSTLARIMIZIN GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 698
İZMİT'TE KAHRAMAN DOSTLARIMIZIN GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

İzmit Belediyesi ile İl Jandarma Komutanlığı ortaklığında, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında İzmit Belediyesi Belsa Plaza önünde “Kahraman Dostlarımız” gösterisi düzenlendi

İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte İl Jandarma Komutanlığında güvenlik güçlerine yardımcı olan iz takip köpeği Dev ve arama kurtarma köpeği Kor ile uyuşturucu madde arama köpeği Sıtma gösteri yaptı. Kahraman dostlarımızın yaptığı gösteriler, vatandaşlar tarafından büyük beğeniyle izlendi.  

Her Canlıyı Korumak Görevimiz

Gösteri öncesi açıklamalarda bulunan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Öncelikle, Kocaeli Veterinerler Odamıza, İl Jandarma Komutanlığımıza ve KOHAYDER’e bize katkı sağladıkları ve can dostlarımız için bugüne kadar yapmış olduklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Her canlıyı korumak biz insanoğlunun görev ve sorumluluğudur. O yüzden her cana sahip çıkmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sadece İzmit’te Değil Bütün Kocaeli’de

Başkan Hürriyet, “Bizim de Veteriner İşleri Müdürlüğümüz yakın zaman içerisinde hayata geçti. Ardından hızlı bir şekilde veteriner istihdamı sağladık. Göreve geldiğimizde bir veterinerimiz vardı, şimdi 4 tane veterinerimiz oldu. Hemen akabinde bir gezici muayene aracı edindik. Bu aracı sadece İzmit’te değil bütün Kocaeli’de tüm hayvanlarımızın hizmetine sunduk. Tüm canlara el uzatıyor olmaktan mutluyuz ve gururluyuz” dedi.

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube