Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

KOCAELİSPOR SEVGİSİ HÜRRİYET İLE ANTALYA’YA TAŞINDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 286
KOCAELİSPOR SEVGİSİ HÜRRİYET İLE ANTALYA’YA TAŞINDI

Kocaelispor tutkusuyla bilinen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Antalya’da yaşayan ve maçları aynı tribünde izlediği Kocaelispor taraftarının talep ettiği Kocaelispor bayrağını kendi elleriyle teslim etti

Halkın taleplerine en kısa sürede yanıt veren İzmit Belediyesinin WhatsApp hattına sadece Kocaeli’den değil, ülkenin birçok yerinden çeşitli talepler geliyor. Bunlardan bir tanesi de yaşamını Antalya’da sürdüren İzmitli Pelin Aydemir’den geldi. Sıkı bir Kocaelispor taraftarı olan Pelin Aydemir, İzmit Belediyesine mesaj atarak, Fatma Başkan’dan Kocaelispor bayrağı istediğini belirtti. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet de Ramazan Bayramı’ndaki Antalya ziyaretleri programı sonrasında Aydemir ile buluşarak bayrağı kendisine teslim etti.

Mesajdan 1 Gün Sonra

Türkiye’nin birçok yerindeki Kocaelisporluların İzmit Belediyesi ile irtibata geçmesinin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden başkan Hürriyet, Kocaelispor bayrağını bizzat kendisi götürdü ve teslim etti. Başkan Hürriyet’in elinden bayrağını alan Pelin Aydemir ise, “İzmit Belediyesi’ne mesaj attıktan 1 gün sonra Kocaelispor bayrağını, Antalya’da bizzat Fatma Başkan’ın elinden almak benim için çok büyük mutluluk oldu. Başkanımızı uzun zamandır tanıyorum. Kendisiyle aynı tribünde maç da izlemiştik. Kocaelispor sevgimizin Antalya’da pekişmesini sağlayan Fatma Başkan’a ve tüm İzmit Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

 

TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube