Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
19°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

MACERA TUTKUNLARINDAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 285
MACERA TUTKUNLARINDAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

İzmit Belediyesinin Akmeşe’de yaptığı Süper Enduro ve Cross Yarış Parkuru, macera tutkunlarını heyecanlandırdı. ‘Bekle Kocaeli’ diyen macera tutkunları belediye başkanı Hürriyet’e parkur için teşekkür etti

Sporun her alanında alt yapıya, tesisleşmeye, spora ve sporcuya verdiği destekle bilinen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit’e ilk motocross parkurunu Akmeşe’de kazandırıyor. Yapımı tamamlanmak üzere olan Akmeşe Süper Enduro ve Cross Yarış Parkuru 20 motosikletin start alabileceği şekilde hazırlandı. Parkurun tamamlanmasıyla birlikte çok sayıda bölgesel ve ulusal yarışa ev sahipliği yapması planlanıyor.

Tutkunlarından Teşekkür

Akmeşe’de futbol sahasının yanında bulunan parkur, bin 100 metre uzunluğunda ve 5 metre genişliğinde. Akmeşe Süper Enduro ve Cross Yarış Parkuru içinde motocross rampaları, taş havuzları, lastik geçişleri, kütük ve ağaç engelleri yer alıyor. Adrenalin meraklılarının heyecanlandıran Parkur, şimdiden teşekkür almaya başladı. Macera tutkunları sosyal medya hesaplarından parkurun çalışma fotoğraflarını ‘Bekle Kocaeli’ başlığıyla paylaşıp belediye başkanı Hürriyet’e teşekkür etti.

 

 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube