Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE, HÜRRİYET VE EKİBİNDEN PROJELERİ DİNLEDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 231
SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI KÖSE, HÜRRİYET VE EKİBİNDEN PROJELERİ DİNLEDİ

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İzmit Belediyesini ziyaret ederek, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibinden kentte yapılan ve yapılması planlanan projeleri dinledi

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinin ardından Başkan Hürriyet ve ekibi ile birlikte Meclis Salonu’nda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda İzmit’te hayata geçirilen, yapım aşamasında olan ve yapılması planlanan projeler konuşuldu. Toplantıya İzmit Belediyesi Başkan Yardımcıları Dilek Yalçın, Sibel Solakoğlu ve Seyhan Özcan, Koordinatör Hakan Özkum, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç, İnsan Kaynakları Müdürü Sevtap Cengiz, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci, Kırsal Hizmetler Müdürü Şafak Üzümoğlu, Park ve Bahçeler Müdürü Aysun Bolat Kılıç, Strateji ve Geliştirme Müdürü Cemal Taki Şahan ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Birim Sorumlusu Alparslan Güllü katıldı.

Projeler Konuşuldu

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İzmit’te yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek gerçekleştirilen ve planlanan projelerin detaylarını başkan yardımcıları ve birim müdürlerinden dinledi. Üretim kenti İzmit’te, üretimin ve üretimde kadının rolünün konuşulduğu toplantıda, tarımsal uygulama bahçeleri ve kadın istihdamı projeleri üzerine fikir alışverişi yapıldı. Ayrıca pandemi nedeniyle doğal ve açık hava ihtiyacının arttığı süreçte Park ve Bahçeler Müdürlüğünün İzmit’e kazandıracağı projeler üzerine bilgi alan Başkan Köse, notlarını alarak ekibe merak ettiklerini sordu.

Hürriyet ve Ekibine Teşekkür

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü sosyal farkındalık kapsamında yapılan projeler hakkında detay verirken, Mali Hizmetlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Seyhan Özcan, Belediyenin tasarruf projelerini detaylı olarak sundu. İzmit’e kazandırılan projelerin yanı sıra, İzmit Belediyesi olarak vatandaşla iletişim noktasında yapılan çalışmaların da konuşulduğu toplantıda, Başkan Köse ve ekibi, kendilerine örnek olacak olan bu projelerin detaylarını paylaştıkları için Başkan Hürriyet ve ekibine teşekkür etti.

 

 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram