Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
18°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

TAVŞANTEPE CADDESİ HÜRRİYET'LE YENİLENDİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 6149
TAVŞANTEPE CADDESİ HÜRRİYET'LE YENİLENDİ

Yıllardır bakımı yapılmayan ve vatandaşın çilesi haline gelen Tavşantepe Caddesi’ne Başkan Hürriyet döneminde el atan İzmit Belediyesi, şiddetli yağışlara rağmen çok kısa bir sürede yol çalışmalarını tamamlayarak bölge halkının kullanımına sundu.

Yıllardır bakımı yapılmayan ve vatandaşın çilesi haline gelen Tavşantepe Mahallesi’nde yer alan ve bölgenin en kilit noktalarından biri olan Tavşantepe Caddesi, İzmit Belediyesi tarafından jet hızıyla yenilenerek kullanıma sunuldu. 10 gün gibi çok kısa sürede tamamlanan caddenin yapım aşamasında şiddetli yağışların yaşanmasına rağmen İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gösterdiği üstün gayret sonucunda beklenenden çok daha kısa bir sürede tamamlandı.

Başkan Hürriyet Yakından Takip Etti

Tavşantepe Caddesi’nde çalışmaların başladığı ilk günde incelemelerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet çalışmaların vatandaşların talep ve isteklerine göre yürütüleceğini belirtmişti. 300 metre uzunluğundaki beton yolda çalışmaların tamamlanmasının ardından, yol kullanıma açıldı. Yolun son halini gören mahalle sakinleri, uzun yıllardır bakımsız kalan caddeyi göreve geldikten sonra yenileyen Başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

 -
 -
 -
 -
 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube