Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
28°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

TEZCAN “HÜRRİYET, TÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK”

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 1475
TEZCAN “HÜRRİYET, TÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "İzmitli hemşerilerimiz çok şanslı. Fatma Hanım İzmit Belediye Başkanı oldu ama Kocaelililer ileriki günlerde keşke tüm Kocaeli'yi Fatma Başkan yönetseydi diyecek.

Başkanımız Tüm Türkiye’ye Örnek Olacak

Vekilliğin hizmet alanı sınırlı ancak belediyeler rica yeri değil icra yeri. Fatma Hanım Kocaeli'ye değil tüm Türkiye’ye örnek olacak. Başarılı olacağına inancımız tam. Alnımız ak, gönlümüz ferah. Bir dahaki seçimlerde de daha farklı bir noktada olacağımıza inanıyoruz. Başkanımız güler yüzü ve çalışkanlığıyla şehri büyütecektir" dedi.

Benim İçin Onur Oldu

Başkan Hürriyet de Tezcan’a ziyaret ve sözleri için teşekkür ederek “Ziyareti bize çok hoş bir sürpriz oldu. Benim için moral oldu. Genel Başkan Yardımcımın ziyaretinden onur duyuyorum. Bu süreçte vekil arkadaşlarımızın çok desteği oldu. Bu desteğe layık olmak için burayı kazanmak benim için onur oldu" şeklinde konuştu.

İttifakla Yola Çıkmıştık

Ziyarette basın mensuplarının Hürriyet'in neden Büyükşehir Belediyesi'ne değil de İzmit Belediyesi'ne aday gösterildiği sorusuna da cevap veren Tezcan "ittifakla yola çıkmıştık. İYİ Parti'nin Kocaeli'deki özel durumu nedeniyle Büyükşehir adaylığı verildi. Fatma Hanım bugün İzmit Belediyesi'nde, 4 yıl sonra seçim olur bakarsınız Büyükşehir'de" şeklinde cevap verdi.

 -
 -
TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube