Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ
Av. Fatma Kaplan Hürriyet
İzmit Belediye Başkanı

Başkandan Haberler

TRABZON İDMANOCAĞI’NDAN HÜRRİYET’E 100. YIL HEDİYESİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 191
TRABZON İDMANOCAĞI’NDAN HÜRRİYET’E 100. YIL HEDİYESİ

100. yılını kutlayan Trabzon İdman Ocağı Spor Kulübü, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e 100. yıl hediyeleri takdim etti

20 Ocak 1921 tarihinde kurulan Trabzon İdman Ocağı Spor Kulübü 100. yılını kutluyor. Trabzon’un ve ülkemizin önemli kulüplerinden, Türk futboluna çok sayıda sporcu ve teknik direktör yetiştiren kulübün geçen yıl ki olağanüstü genel kurulunda başkanlığına gelen Vehbi Serdar Arz, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e kulübün 100. yılı için özel olarak hazırlanan hediyelerini sundu. Başkan Hürriyet için hazırlanan hediyeleri Trabzon İdmanocağı’nın eski voleybol antrenörü olan Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu takdim etti.

Nice 100 Yıllar

Trabzon İdmanocağı’nın 100. yılını kutlayan Hürriyet, “Sporun birleştirici gücü mesafeler ne olursa olsun toplumları kenetler. Önemli olan samimi yaklaşımlardır. Türk sporumuzun asırlık çınarı Trabzon İdman Ocağı Spor Kulübü’müzün değerli başkanı Vehbi Serdar Arz beyefendiye nazik düşüncesinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Yahya Kaptan Mahalle Muhtarımız sayın Ahmet Mirzaoğlu’na da buralara kadar zahmet edip bizlere değerli kulübümüzün hediyelerini takdim ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Trabzon İdmanocağı Spor Kulübü’müzün 100. yılını kutluyor, nice 100 yıllar diliyorum” dedi.

 

TWITTER
BAŞKANDAN HABERLER
facebook twitter instagram youtube