Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Duyurular

ÇOCUK SİNEMA OKULU 2022 - 1. GRUP KAYIT HAKKI KAZANANLAR LİSTESİ (KESİN VE YEDEK)

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 141

2022 - 1. Grup - Çocuk Sinema Okulu - Kabul Edilenler Listesi - İzmit Belediyesi

(Kesin ve Yedek Kayıt Hakkı Kazananlar Listesi)

Kesin Kayıt Hakkı Kazananlar

Sıra

Ad-Soyad

Yaşı

Önemli Bilgiler

Kayıt Türü

Açıklama

Cinsiyet

1

Eflin AKKAYA

9

Oyuncu / Çok Açık / Doğaçlama İyi

Kesin Kayıt

 

K

2

Arca BİLGİÇ

8

Yönetmen

Kesin Kayıt

 

E

3

Alperen KARÇAL

12

Senaryo / Yazarlık / Oyunculuk

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

E

4

Poyraz ERSOY

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

E

5

Ayaz ERSOY

8

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

E

6

Ada KANIK

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

7

Zehra Alya ERASLAN

11

Edit / Kurgu

Kesin Kayıt

 

K

8

Efe İsmail YANMAZ

11

Edit / Kurgu

Kesin Kayıt

 

E

9

Gaye YILDIZ

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

10

Su Eda HAYTURAL

11

Kameramanlık / Yazarlık

Kesin Kayıt

 

K

11

Karaca Mercan CENT

10

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

12

Eylül DOĞAN

11

Oyuncu / Yazarlık

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

13

Şueda Demirci

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

14

Nira CİNEL

13

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

15

Derin ÖZEL

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

16

Cemre Ece ATİK

11

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

17

Deniz Efe BAYRAK

8

Oyuncu / Yazarlık

Kesin Kayıt

 

E

18

Ela Buğlem KARA

10

Yönetmen

Kesin Kayıt

 

K

19

Viyan SALAZAR

10

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

20

Doğa TAŞDÖĞEN

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

21

Ece ÖZGEN

13

Makyaj / Oyuncu / Koç Asistan

Kesin Kayıt

 

K

22

İclal KANYILMAZ

8

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

23

Beren SÖZER

11

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

24

Hayrunnisa CANDAN

9

Yönetmen / Yazarlık

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

25

Ayçe Duru GÜLBAŞ

10

Yazarlık / Oyunculuk

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

26

Elif Ece GÜNAY

10

Oyunculuk

Kesin Kayıt

 

K

27

Ömer KÖSE

8

Kuklacı / Oyuncu

Kesin Kayıt

 

E

28

Ada ODABAŞ

-

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

29

Merve Hümeyra GÜNDÜZ

12

Edit / Kurgu

Kesin Kayıt

 

K

30

Alp KEREM ELBİ

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

E

31

Ada MUTLU

10

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

32

Zeynep Eda ATALIK

13

Oyuncu / Koç Asistan

Kesin Kayıt

 

K

33

Zehra Duru UÇAR

9

Edit / Kurgu

Kesin Kayıt

 

K

34

Arda Doruk DİNÇER

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

E

35

Berre Su ÜNAL

11

Oyuncu / Yazarlık

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

36

Umut KUZU

9

Yazarlık

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

37

Ceyla Farah TÜYLÜOĞLU

10

Oyuncu / Edit / Kurgu

Kesin Kayıt

 

K

38

Derin UĞUR

8

Yazarlık / Oyunculuk

Kesin Kayıt

Piyano çalıyor. Müzik yapabilir. Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

39

Derin Su ÇETİN

8

Kuklacı / Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

40

Defne ÇAKMAK

8

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

41

Meltem ÖZCAN

13

Oyuncu / Koç Asistan

Kesin Kayıt

 

K

42

Ecrin CESUR

9

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

43

Öykü HAMZAÇEBİ

11

Oyuncu

Kesin Kayıt

Piyano çalıyor. Müzik yapabilir.

K

44

Beren UÇAN

10

Yazar / Yönetmen

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

45

Ceylin GÜNCAN

9

Yazar / Yönetmen

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

46

Ayla AYDIN

13

Oyuncu / Koç Asistan

Kesin Kayıt

 

K

47

Beren ÇAKMAZ

13

Oyuncu / Koç Asistan

Kesin Kayıt

 

K

48

Zümra SARI

10

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

49

Elif ÇİÇEK

14

Oyuncu / Koç Asistan

Kesin Kayıt

 

K

50

Deniz TUNA

12

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

 

51

Hümeyra ALKAN

13

Oyuncu / Koç Asistan

Kesin Kayıt

 

K

52

Mustafa Bera BAKIR

10

Senaryo / Yazarlık

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

E

53

Ela SARIBACAK

8

Senaryo / Yönetmen

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

54

Arya ERGELEN

8

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

K

55

Çağan Demir ŞAHİN

8

Oyuncu

Kesin Kayıt

 

E

56

Tuğba MURAT

13

Oyuncu / Yazarlık / Koç Asistan

Kesin Kayıt

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

K

 

 

Yedek Kayıt Hakkı Kazananlar

Sıra

Ad-Soyad

Yaşı

Önemli Bilgiler

Kayıt Türü

Açıklama

Cinsiyet

1

Ahmet Kerem KOÇ

7

Oyuncu

Yedek

 

E

2

Mustafa Kutay SAVRAN

7

Yönetmen / Oyuncu

Yedek

 

E

3

Ahsen DOĞAN

7

Oyuncu

Yedek

 

K

4

Ayaz Ali ÇUBUKÇU

7

Kameramanlık

Yedek

 

E

5

Ümmügülsüm DEMİR

12

Oyuncu

Yedek

 

K

6

Mert BEYDE

10

Oyuncu

Yedek

 

E

7

Hira AKBALIK

9

Oyuncu

Yedek

 

K

8

Bade GEDİKLİOĞLU

7

Oyuncu

Yedek

 

K

9

Ayaz YÖNET

7

Kameramanlık / Yazarlık

Yedek

 

E

10

Yağmur MACİT

8

Oyuncu

Yedek

 

K

11

Zeynep Bilge KOÇ

10

Oyuncu

Yedek

 

K

12

Egemen Alp AYDEMİR

9

Senaryo / Yazarlık

Yedek

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

E

13

Hüseyin Efe AKCAN

7

Yönetmen

Yedek

 

E

14

Tuğrul Alp YİĞİT

10

Senaryo / Yazarlık

Yedek

Seneryo yazarlığı yapacaktır.

E

15

Zeynep Naz CEYHAN

10

Oyuncu

Yedek

 

K