Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
-1°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Duyurular

DEĞERLİ İZMİT HALKINA DUYURULUR

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 482

İzmit Belediyesi Meclis üyesi Süleyman Şen ile Temizlik İşleri Müdür vekili İsmail Göksu arasında karşılıklı olarak hadleri aşan tutum ve davranışlar kamuoyunu gereksiz şekilde meşgul etmiştir.

İzmit Belediyesi olarak vatandaşa olan hizmetlerimizin, insanlara karşı olan hoşgörü dokunuşunun, kimseye senden bizden ondan demeden dokunuşumuzun önüne geçer şekilde lanse edilen bu talihsiz olay bizleri de ziyadesiyle üzmüştür. İzmit Belediyesi her daim sosyal belediyeciliğiyle akıllarda yer eden bir kamu kurumu olma amacıyla çalışmalarını yürütmektedir.

Basın yoluyla; gerek Meclis Üyesi, gerekse Temizlik İşleri Müdürünün arasında, amiyane tabirle olan laf dalaşına kesinlikle ve kesinlikle müsamaha gösterilmeyecektir. Her kim olursa olsun birbirine, çalışanlara ya da vatandaşa karşı  hoşgörü sınırlarını aşan, hakaretvari bir dil kullanan, keskin tutum içinde olan kişiler ile yol yürümemiz mümkün değildir. Ayrıca kişisel kavgaların, vatandaşa hizmet için çıktığımız bu yolda gecemizi gündüzümüze katarak yaptığımız verimli çalışmaların önüne geçmesine müsade edilemez. Bu sebeple hem meclis üyesi Süleyman Şen hem de temizlik işleri müdür vekili İsmail Göksu ile idari anlamda yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

Muhtar Masası koordinatörü olarak Meclis üyemiz Mehmet Baştürk atanmıştır. Ayrıca başkan yardımcılarımız ve idari ekibimiz ile aldığımız yeni karar uyarınca muhtarlık işlerinde yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Belediye Başkan Yardımcımız Dilek Yalçın Başkanlığı’nda ve Meclis Üyemiz Mehmet Baştürk koordinasyonuyla muhtarlık masasına 3 çalışma arkadaşı daha görevlendirilecek ve muhtarlık masası güçlendirilerek çalışmalarına devam edecektir. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla ilişkilerimizi daha güçlü kılmak adına oluşturulacak bu komisyon muhtarlarımızın taleplerine daha hızlı ve daha etkin bir şekilde müdahale edecektir.

Temizlik İşleri Müdürlüğüne ise Zabıta Müdürü Ümit Fındık vekaleten müdür olarak atanmıştır.

İzmit Belediyesi olarak bilinmesini isteriz ki; iyi, eşit ve adil sosyal belediyecilik anlayışımız olan misyonumuz ve hizmetleri ile gülümseten belediye vizyonumuza uymayan hiçbir kişiyle yol yürümeyeceğiz. Sevgi, hoşgörü, anlayış ve güler yüzle; vatandaşımızın hak ettiği şekilde İzmit’imize hizmet edecek insanlarla yol yürüyeceğiz.

Üzerimizde taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, sizlerden aldığımız destekle,  sizlere hizmet etme çabası içinde olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla.

İzmit Belediyesi