Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
0°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Duyurular

HÜRRİYET'TEN TRAKYALILARA 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 439
HÜRRİYET'TEN TRAKYALILARA 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin yeni başkanı Ayten Kuşkonmaz ve yönetimine konuk oldu, başarılı çalışmalar diledi

Farklı kültürleri bünyesinde barındıran İzmit'te tüm vatandaşlarla yakından ilgilenen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongrede Kocaeli Trakya İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı olan Ayten Kuşkonmaz ve yönetimine tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette gündemdeki konular ve gelecekte hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar konuşulurken, Ayten Kuşkonmaz ve ekibi, Hürriyet ile beraberindekilere nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Teşekkür Ettiler

Yaklaşık 2 saat süren ziyarette başkan Hürriyet'e İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, İzmit Belediyesi Koordinatörleri; Hakan Yalçın ve Ozan Aksu, Basın Danışmanı Cem Şakoglu ve meclis üyesi Yaşar Kardaş eşlik etti. Oldukça keyifli ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette dernek başkanı Ayten Kuşkonmaz'ın yanı sıra eski başkan Kazım Bayarı, dernek yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri de hazır bulundu.

 

 -
 -
 -