Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
15°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Duyurular

İZMİT BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ ‘UYGULAMALI TİYATRO EĞİTİMİ’ BAŞVURU SONUÇLARI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 204

İzmit Belediyesi Sanat Akademisi ‘Uygulamalı Tiyatro Eğitimi’ başvuru sonuçları;

 

1. GRUP(YETİŞKİN)
1 Hüseyin DOĞAN
2 Metin SARIPINAR
3 Yusuf ALTINAY
4 Seza TUFAN
5 Feyzan BİLGİÇ
6 Cüneyt RIZAOĞLU
7 Murat ÖZBAY
8 Elçin PADIR
9 Gülsen ATEŞ
10 Perihan TOPÇU
11 Betül Özkan ŞIVGIN
12 Banu AKARSU
13 Ayşe IRMAK
14 Özay DOĞAN
15 Asuman GÜMÜŞ
16 Bilal ŞEKER
17 Meryem KARABULUT
18 Murat KÖSTEN
19 Yasin KAPLAN
20 Özgül GÜNEY
2.GRUP(YETİŞKİN)
1 Berrak GÜNGÖRMÜŞ
2 Seyithan ŞAN
3 İlknur ÖZKAN
4 Muhammet AKYAR
5 Özgür AKTAŞ
6 Aziz Burak KELEŞ
7 Ferhat KUŞÇU
8 Kadir Engin BAYRAKTAR
9 Talha Ahmet ERDEM
10 Esra SARITEKE
11 Şükran BOZDEMİR
12 Sena BALKAN
13 Dilara MANAC
14 Bedirhan GEZER
15 Merve Yazgı ŞAHİN
16 Merve TÜRKER
17 Elif DURGUT
18 Emine AKKAYA
19 Şevval ÖZDEMİR
20 Oğuzhan İNAL
21 Mustafa Ecevit DUZMAN
3.GRUP(LİSE)
1 Mehmet Görkem ÜZMEZ
2 İlker ÇAYIR
3 Yusuf Çınar GÜNGÖR
4 Umut USTA
5 Berk ÖZKAN
6 Kaan AYÇİÇEK
7 Nil Su METE
8 Selen TEZER
9 Zeynep Yağmur DURSUN
10 Elif ERSOY
11 Tuana PORTAKAL
12 Çagla TEBER
13 Öykü Irmak BAYGIN
14 Nehir ELBİ
15 Pinar DEMİR
16 Ayşe Büşra ÖZDEMİR
17 Sevda AŞKAR
18 Duru KINAR
19 Hira Nur BABACAN
20 Beyza Zeynep TOPÇU
21 Ceren DEMİRCİ
22 Alara Duru GAZOZCU
23 Sıla FİDAN
24 Rabia SEZEN
25 Hazal Nur DENİZ
26 Belçim Ekin GÖKTAŞ
4.GRUP(YETİŞKİN)
1 Emir AKTÜRK
2 Alperen İHTİYAR
3 Batuhan KORGAN
4 Safure ÇAKMAZ
5 Ahmet Sezer ÖZDEMİR
6 Umut AGŞAHİN
7 Elif KURT
8 Yiğit ERYİĞİT
9 Hamza Emin USTA
10 Talha YAZICI
11 Ayşegül ATASOY
12 Ayşenur YILMAZ
13 Merve Nur ERDOĞAN
14 Zeynep SUKUŞU
15 Sevdenur AKTAŞ
16 Burçin Senem POLAT
17 İlayda GENÇ
18 Beyza Emel ALTUNSARAY
19 Büşra ŞAŞMAZ
5.GRUP(LİSE)
1 Doruk Umut ARSLAN
2 Haktan DEMİR
3 Aybora SAĞLAM
4 Yağız Emek ÖZTÜRK
5 Kerim Alp SERÇEMELİ 
6 Kerem ONBAŞ
7 Arda İBER
8 Zeynep KIZILAY
9 Berra BEŞKAZALIOĞLU
10 Ece SEYMEN
11 Efe SEYMEN
12 Zeynep Ilgın ÖZEN
13 Yağmur Ece SAY
14 Elifsu AYDOĞMUŞ
15 Yaren Elif AKAY
16 Miray SAVAŞAN
17 Ece
18 Irmak Cansın FIRAT
19 Alya İrem ÇELEBİ 
20 Ela Naz KARATAŞ
21 Kevser DİLEK
22 Pamir Su MUTLU
23 İpek ARGUN
24 Ecem TOKOĞLU
25 Öykü TOPRAK
26 Duygunur UR
27 Aslı Nehir EYİGÜN
6.GRUP(YETİŞKİN)
1 Nazlı BEYTUL
2 Ahmet Sezer ÖZDEMİR
3 Faruk SEVİM
4 Kadir SALTAN
5 Arif Emre GÖÇER
6 Oğuzhan KILIÇASLAN
7 Baran SULU
8 Enes BOYACI
9 Mehmet Yiğit ÖZZAİM
10 Ahmet BURAK
11 Zeynep YAĞIZ
12 Gizem ADANUR
13 Kardelen ÖZDEMİR
14 Mihriban ASLANOĞLU 
15 Şule ÖZDEMİR
16 Yaren AKBAYIR
17 Baha ARSLAN
18 İrem AKINCI
19 Ecren Zekiye ÇAPA
7.GRUP(YETİŞKİN)
1 Murat ÖZBAY
2 Yılmaz AYHAN
3 Halil İbrahim ER
4 Seher KESKİN
5 Tayfun İKİZ
6 Sevda GÖKTEPE
7 Suna ŞEN
8 Ilknur ÇELİKER
9 Gülay YÜKSEL
10 Erdem KARACA
11 Eyyüp AKSAY
12 Banu ODABAŞI
13 Oktay ÇAKAR
14 Çiğdem BOYRAZ
15 Feyzan BİLGİÇ
16 Gülbahar KÖKTÜRK
17 Yüksel SARISOY
18 Ercan YOLVERCAN
19 Emine ÖZÇELİK
20 Neslihan BAYRAM
21 Hürriyet SAYGI
8.GRUP(YETİŞKİN)
1 Selçuk DEMİR
2 Sibel ALSAR
3 Edina GÜNEŞ
4 Çağrı UÇAR
5 Bulut GÜNEŞ 
6 Alkın KÜÇÜKASLAN
7 Adnan ÇALIKOĞLU
8 Berçağ ÇEVİK
9 Ruken AKTOP
10 Bilal AY
11 Baki AYDIN
12 Müjde DORAK
13 Büşranur GÜZEL
14 Azime SEYREK
15 Birsen DUMAN
16 Cemre BİZİMYER
17 Ömer Faruk GÜN
18 Dilara VARDAR
19 Sultan Şeyma KARAKAYA
20 İremnur TIKNAS
9.GRUP(YETİŞKİN)
1 Buse YÖNAL
2 Asena Ferihan KALKAN
3 Melike ASLAN
4 Sıla ÇİVİ
5 Melike ATAÇ
6 Kevser USLU
7 Edanur BAYRAKTAR
8 Rumeysa TURAN
9 Burhan ASLAN
10 Buseçin Menek KARA
11 Ethem KARA
12 Ozan Emre ASLAN
13 Sinem ÖZYAYLA
14 Selin DURCAN
15 Cansu YILMAZ
16 Şevval KOÇ
17 Ömer Faruk UZUNMEHMETOĞLU
18 Berkay YILMAZ
19 Zeynep Sude ŞENKAYA
20 Özge DURSUN
21 Eda ÜRESİN
10.GRUP(YETİŞKİN)
1 Merve BÜYÜKMETE
2 Neslihan ÖZMAN
3 Arif AK
4 Duygu TÜFEK
5 Sevda İSPİRLİ
6 Şevval YILMAZ
7 Nursac bahar SERÇEMELİ
8 Sakine YENİLMEZ 
9 Sümeyye ÇİÇEK
10 Yılmaz GÜNAYDIN
11 Ercan KAPLAN
12 Göksu AYMERGEN
13 Mustafa Enes ÇALIŞKAN
14 Simay POYRAZ
15 Esra GÜNCE
16 Ayşenur ERSOY
17 Yaren GÜNDÜZ
18 Kübra Gizem EKŞİ
19 Bora YILMAZ
20 Çağla SÜER
21 Gözde YİĞİTLER