Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
27°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

GENÇLER, SPEAKİNG CAFE’DE EĞLENİRKEN ÖĞRENDİLER

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 389
GENÇLER, SPEAKİNG CAFE’DE  EĞLENİRKEN ÖĞRENDİLER

İzmit’te gençlerin kendilerini geliştirebilmesi ve yeteneklerini sergileyebilmesi adına çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi Eurosdesk Temas Noktası’nın öncülüğünde hayata geçirilen İngilizce konuşma atölyesinin ilki tamamlandı

Gençlerin bilgi, beceri ve yeteneklerini ortaya çıkararak onların gelişimine katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren İzmit Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü bünyesindeki Eurodesk Temas Noktası, düzenlediği İngilizce konuşma atölyesi ile gençlere İngilizce pratik yapma imkânı sağlıyor. Eurodesk Temas Noktası, İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve  AIESEC Kocaeli işbirliğiyle hazırlanan, düzenli olarak yapılması planlanan programın ilki ise önceki gün Belsa Plaza’da bulunan Speaking Cafe’de yaklaşık 40 kişinin katılımı ile gerçekleştirildi.

İsteyen Herkes Katılabilir

İngilizce’yi günlük hayatında pratik olarak uygulama fırsatı yakalayamayan gençlere yönelik düzenlenen atölyede, katılımcılar hem İngilizcelerini geliştirme hem de keyifli vakit geçirme fırsatı yakaladı. Gerçekleştirilen konuşma, okuma, yazma ve dinleme etkinlikleri ile ücretsiz olarak düzenlenen İngilizce konuşma atölyelerine, İngilizce pratik yapmak isteyen tüm gençler katılabilecek. Etkinliklere katılmak isteyenler, bir sonraki programın temasını ve tarihini ‘eurodeskizmit’ sosyal medya hesabından takip edebilirler.

 

 -
 -
 -