Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
28°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

HÜRRİYET, KOCAELİSPOR HEDİYELERİYLE KARTEPELİ MERT’İ DE GÜLÜMSETTİ

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 325
HÜRRİYET, KOCAELİSPOR HEDİYELERİYLE  KARTEPELİ MERT’İ DE GÜLÜMSETTİ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kartepe’de ikamet eden Down Sendromlu Mert Yüksektepe’yi Kocaelispor temalı hediyeleriyle gülümsetti

Kocaelispor sevdasını kentin çocuklarına aşılayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ilçelerden gelen forma taleplerini geri çevirmiyor. Kartepe Arslanbey Atakent konutlarında ikamet eden bir vatandaş, Başkan Hürriyet’e ulaşarak sitelerinde Kocaelispor sevdalısı Down Sendromlu bir gencin olduğunu belirtti. Özellikle çocukları hiçbir zaman geri çevirmeyen Başkan Hürriyet, Mert Yüksektepe’ye Kocaelispor temalı hediyeleri gönderdi.

Önce Şaşırdı Sonra Mutlu Oldu

İzmit Belediyesi Spor Müdürü Mithat Ağa, Kocaelispor temalı hediye ile Kartepe’ye gitti ve Mert’in kapısını çaldı. Karşısında Mithat Ağa’yı gören Mert, önce çok şaşırdı sonra ise çantadan çıkan forma, şapka, atkı, maske ve anahtarlık hediyeleriyle çok mutlu oldu. Bu anlamlı jest sonrası Yüksektepe ailesi Hürriyet’e teşekkürlerini iletti. Mithat Ağa, ligler başladıktan sonra Mert’i Kocaelispor maçına götürme sözü verdi.