Yükleniyor...

Yükleniyor...
 
  • Türkçe
  • English
facebook twitter instagram youtube
6°C
ETKİNLİK TAKVİMİ

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ KOORDİNATÖRÜ YALÇIN, SPOR TESİSİ AÇILIŞINDA YERİNİ ALDI

Tarih :     Görüntülenme Sayısı: 125
İZMİT BELEDİYESİ KOORDİNATÖRÜ YALÇIN, SPOR TESİSİ AÇILIŞINDA YERİNİ ALDI

İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Yalçın, Adabatın Arena Spor Tesisleri’nin açılış törenine katıldı

Geçtiğimiz yıl geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden futbolcu Ada Batın’ın adının yaşatılacağı Adabatın Arena Spor Tesisleri’nin açılışı töreni gerçekleştirildi. 42 Evler’de hizmete giren spor tesisinin açılışına, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i temsilen İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Yalçın ve İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya katıldı.

Çocukları Spora Yönlendirmeliyiz

Ferhat Gündoğdu, Zafer Durmaz ve Mehmet Akif Karaman’ın işlettiği Adabatın Arena Spor Tesisleri’nin açılışı töreninde konuşan İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Yalçın, “Sevgili hocalarıma böyle bir tesise sahip çıkıp gençlerimize rehberlik ettiği için çok teşekkür ediyorum. Anne ve babalar çocuklarının hayallerinin peşinden koşmasına izin vermeliler. Sporla ilgilenmek güzeldir. Veliler çocuklarını eğitimlerinin yanı sıra spor dallarına da yönlendirmeliler. Tesisin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Hürriyet Adına Forma Hazırlandı

Adabatın Arena Spor Tesislerinin açılış töreninde kurdeleyi İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Yalçın, Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, KASKF Başkanı Murat Aydın ve İzmit Gençlerbirliği Başkanı Sacit Artuğ birlikte kesti. Başkan Hürriyet adına hazırlanan formayı Koordinatör Hakan Yalçın Teslim aldı.

 

 -
 -
 -